Elektrobudowa S.A oddział w Opolu

Opole

Opinie o Elektrobudowa S.A oddział w Opolu

munio

Wyzysk ,chamstwo i brak szacunku dla pracownika . 23 Lata w tej firmie ,różne oddziały przeżyłem ,ale Opole jest najgorszą jednostką Elektrobudowy . Kubczyk ,tylko myśli jak oskubać pracowników z pensji .23 lata i czas się pożegnać z tą firmą ,właśnie przez Opole . NIE POLECAM

Miks

Elektrobudowa S.A oddział w Opolu jest najlepsza w Opolu! totalnie najlepsza polecam bardzo mocno ją

baryla1970

Nie polecam a wręcz odradzam pracę w tej firmie,przerobiłem tam 17 lat. Kantowanie ludzi na każdym kroku,począwszy od diet za delegacje a na tzw.gratyfikacji kończąc.Kupczyk robi wszystko żeby tylko zaoszczędzić na ludziach i sprzęcie-człowiek jest tańszy od maszyny.Radzę się dobrze zastanowić nad przyjęciem do tej,a jeżeli ktoś się upomni o swoje to jest wrogiem nr.1 i się robi wszystko aby umilić jemu życie.Sam tego doświadczyłem i moje zdrowie jest ważniejsze od tych szmaciarzy z opola.

Zostaw opinię o Elektrobudowa S.A oddział w Opolu - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrobudowa S.A oddział w Opolu