Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE

Tychy

Opinie o Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE

polecam strefe body space w tej klinice, super atmosfera, maszyny które działają cuda, a Pani Ada zaraża pozytywną energią i dobrze dba o klientow bedacych na ćwiczeniach

Ulka

Witam, mam kilkuletnie w tej branży i chętnie pojęłabym współpracę z firmą Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE. Na stronie widnieje nawet oferta pracy na stanowisko Stylistki paznokci, jednak nie ma oferowanych warunków. Ktoś może wie coś więcej o tej firmie?

xxxx

ja nie polecam, same złe wspomnienia

ASKA78

Moja ocena to bardzo dobry, polecam gorąco,miła atmosfera,bardzo dobry sprzęt i profesjonalne szkolenia!!

monwin85

witam, chciałabym się podzielić moimi uwagami na temat praktyk w cosmobelle.Odbyłam półroczna praktykę w salonie urody i mogę stwierdzić , że nauczyłam sie wiecej niż podczas mojego studium.Posiadają najlepszy sprzęt i fachowców od których sie wiele nauczyłam a w dodatku jeszcze maja szkołe odrazu mogłam zapisać sie na szkolenia z LASER IPL + RF: Fotoepilacja, Fotoodmładzanie, Zamykanie Naczynek, Usuwanie Przebarwień, Leczenie Trądziku.

Krystyna

Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE jest firmą godną polecenia. Pełen profesjonalizm, potrafią sprostać nawet bardzo wygórowanym oczekiwaniom. Polecam!

Zostaw opinię o Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE