Bechtel

Opinie o Bechtel

Aśka

Firma Bechtel, wygląda bardzo profesjonalnie na rynku, mają ciekawą stronę internetową i myślę, że są warci zainteresowania. Póki co chciałabym zrobić u nich praktyki, czy może ktoś z osób z forum pracował u nich w tym charakterze i może mi powiedzieć jak wyglądają warunki?

Coz, duzo prawdy a w zasadzie cala prawda. Bylo, minelo. Teraz czas na inne wyzwania. W Polsce nie zaistnieja predko ponownie, aczkolwiek ludzi naiwnych nie sieja - sami rosna, tyle ze jak sie otworza to pewnie pod koniec zwyzki koniunktory i sytuacja sie powtorzy. Ale placili OK.

Ledwo zaczął organizować oddział w Warszawie i szkolić ludzi za granicą, to na skutek kryzysu zamknął oddział, wyrzucił ludzi na bruk (tylko nielicznym nielicznym podczas likwidacji firmy zaproponował krótszą lub dłuższą pracę za granicą), a zakres prac tego oddziału przejął oddział w Londynie, który się dramatycznie zredukował a i tak nie miał za wiele pracy. Kierownictwo Bechtela nie wykazało się w tym przypadku pozytywnie, strzeliło sobie w stopę (nie likwiduje się tworzonego oddziału, takiemu oddziałowi daje się parasol ochronny co najmniej na 3 do 5 lat). Drugi raz na pracę w firmie Bechtel ludzie nie dadzą się nabrać, jest spalona.

Zostaw opinię o Bechtel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bechtel