Perfect House Sławomir Szczurowski

Koszalin

Opinie o Perfect House Sławomir Szczurowski

wanilja

@anonim, nie poddawaj się, wiadomo że branża meblowa nie jest łatwym kawałkiem chleba, teraz takich firm jest mnóstwo, daj więc temu pracodawcy wyrozumiałości nieco

praca pracą tylko szkoda, że ten pan nie potrafi dać pieniedzy za wykonaną prace w terminie tylko ludzie czekaja bóg wie ile na swoje pieniądze a on im oczy mydli, poprzyjmuje ludzi do pracy to niech im placi a nie nabierze nie wiadomo ile zlecen a oni pracuja za darmo i jeszcze musza sie o swoje upominac. jak by wszyscy ktorzy maja firmy tak robili to juz dawno zostali by sami i ten pan niedlugo sam bedzie wykonywal zlecenia bo nikt nie bedzie chcial dla niego pracowac za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z mojej strony to wszystko, nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Perfect House Sławomir Szczurowski - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect House Sławomir Szczurowski