Opinie o NetTeam Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NetTeam Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NetTeam Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetTeam Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Czy pracownicy NetTeam Solutions Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

KPA Nowy wpis

Owszem, jeszcze jak, w social mediach są wrzucane fotki z takich wypadów, minimum raz na kwartał są organizowane integracje różnego typu.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z NetTeam Solutions Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

DEV Nowy wpis

Pracuję w tej firmie do wielu lat, firma jest bardzo stabilna i daje poczucie bezpieczeństwa, projekty przez nią realizowane są zwykle długofalowe, uczestniczenie w nich pozwala nabyć sporo nowych umiejętności oraz doświadczenia w pracy nad dużymi projektami. Jeśli ktoś się dobrze czuje w naszych technologiach, to powinien być usatysfakcjonowany, zawsze jednak znajdą się osoby szukające czegoś innego, inaczej widzące swój rozwój lub po prostu potrzebujący jakiejś zmiany. Kluczowym jest więc, żeby ktoś kto do nas przychodzi faktycznie chciał pracować w takiej firmie jak nasza, a nie traktował nas tylko jako trampolinę do wskoczenia do jakiegoś korpo. Taka firma jak nasza ma swoje zarówno wady jak i zalety, ale jak dla mnie zalety znacznie przewyższają wady. Jedną z nich jest to, że odejście od firmy nie wiąże się z żadnym dodatkowym napięciem oraz nieprzyjemnym rozstaniem, atmosfera u nas jest bardzo dobra/dobra, bo bywają też oczywiście trudniejsze dni, jednak najważniejsze jest żeby współpracować i grać do wspólnej bramki a nie żeby tracić energię na kwasy.

Andy

Ja również polecam pracę w tej firmie, wymagania może i duże ale też ludzie tam pracujący, to naprawdę mocny zespół. Dołączyłem do nich niedawno i bardzo mi się podoba to w jaki sposób razem pracujemy w projekcie, mamy też naprawdę świetną atmosferę, ludzie są przyjaźnie nastawieni i chętnie dzielą się wiedzą. Jeśli ktoś lubi klimat normalności, a nie pogoni za korpokarierą, to na pewno będzie zadowolony. JA SZCZERZE POLECAM!

Rekrut

Rekrutacja w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Pytanie o kwote zarobków przy udziale jednego z członków zespołu oznacza zupełny brak profesjonalizmu. Pytania raczej łatwe, natomiast wymagają szerokich kompetencji właściwie w każdym z obszarów IT. Na informacje o pensji w wysokości powyzej 5k (UMOWA O PRACĘ) dostają żabich oczu i zapaści. :D. Oczywiście 2 tygodnie minęło i informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji brak.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie NetTeam Solutions Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
do Prezesa

samozwańczym prezesem to może być każdy.

Gabriela

@anonymous, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź o dodatkowe informacje? Czy pracodawca oferuje premie finansowe lub pozapłacowe? @Feliks, na stronie internetowej NetTeam Solutions jest kilka ofert. Tutaj podaję link, który przekieruje Cię do strony, gdzie znajdziesz więcej informacji: https://www.netteam.pl/#kariera Czy będziesz aplikować na któreś ze stanowisk?

Feliks

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Jaką umowę dają na początek? Jakiś socjal macie?

pensja słaba, wymagania duże.

Gabriela

Wcześniej pisaliście, że polecacie pracę w NetTeam Solutions we Wrocławiu - czy nadal jesteście takiego zdania? Zachęcam do dodawania swoich opinii - z pewnością każda z nich będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Na stronie internetowej firmy, w zakładce Kariera, znajdziecie aktualne oferty pracy - co o nich sądzicie? Będziecie aplikować?

Contra

Szczerze polecam pracę w firmie NetTeam Solutions Sp. z o.o. każdemu, kto chciałby nabrać niezbędnego doświadczenia. Pełne zaangażowanie w sprawy firmy zaowocuje niezbędna wiedzą. Zupełnie bezinteresownie, Firma dodaje gratis doświadczenie bezcenne na miarę całego rynku pracy: - pakiet rozrywki i gier prowadzonych (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NetTeam Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

NetTeam Solutions Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Legnicka 46A lok. 11
    53-674 Wrocław
  • NIP: 8971773944 KRS: 0000501921

NetTeam Solutions Sp. z o.o.