Metrohouse

Radom

Opinie o Metrohouse

Wojti

Praca w MH Radom jest najczęściej na zasadzie B2B więc nie wiem czemu (kastrat) cię to dziwi, że dojazd do klienta masz na własny koszt skoro masz własną działalność to raczej normalne. Dodatkowo nie wiem jak się zachowywali poprzedni właściciele ale w obecnej chwili jest pełna kultura, dobrze płacą a z tego co się orientuje dają dużo wyższe stawki niż konkurencja. Praca rzeczywiście wymaga zaangażowania ale jak mawiają kto nie pracuje ten nie ma. Firma godna polecenia.

Roni

Ja pracowałem w MH Radom, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Fakt, że ponosiłem koszty dojazdu do Klientów, ale prowizje od sprzedaży spokojnie to rekompensują z dużą górką. Praca dla ludzi pracowitych i wytrwałych, ale dające dużo satysfakcji i możliwości wysokich zarobków.

kastrat

Na początku fajnie, ładnie, miło, sympatycznie.. Źle się czujesz - idź odpocznij, nie musisz pracować w biurze itp.. Z czasem: raporty do dyrektora, który słownictwo ma gorsze niż z pod budki z piwem o której godzinie jjesz, wstajesz, dzwonisz itp.. Jeżdżenie na własny koszt, obsługa klientów kupujących dyrektorów w weekendy bo szefostwo wtedy odpoczywa, darmowe dyżury w biurze i galeri, całkiem bezproduktywne. Do tego konieczność założenia działalności przy zarobkach ''utargu budki z piwem'':). Ogólnokrajowa firma, fakt, ale ten oddział obniża ocenę firmy o 100%. Ciekawi mnie tylko czy Centrala w Warszawie wie jak 'prowadzi się oddział Radom'.....

Zostaw opinię o Metrohouse - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrohouse