ideasigns

Pruszków

Opinie o ideasigns

Piter

Słyszałem, że Ideasigns to dobry pracodawca. Pewnie z tego powodu nie chce się wam pisać? Ofert pracy też nie mają!!

mku

Widocznie nie pokazuje się żadne ogłoszenie @Napa, bo uczciwie podchodzą do pracowników i o ich zadowolenie z pracy.

Nick

Tak zrobili oznakowanie Hiltona, że moja firma po nich poprawiała. Żal i dramat.

Nick

marek

widzisz janie tez tak po wejsci na ich strone interenetowa mam wrazenie ze troszke zostali zapomniani albo po prsotu nie robią niczego spektakularnego i teraz już siętym nie chwalą bo po prsotu nie ma czym. Jeśli firmy nie ma to też by było fajnie jakby ktoś o tym napisał. jestem ciekawy co siędzieje.

jan

Witam, to jak to jest w końcu z ideasigns? Bowiem z tego co patrzyłem nadal sa zarejestrowani jako podmiot aktywny, ale patrzac po aktualnościach na ich stronie internetowej, to ostatnie wielkie osiągnięcie (oznakowanie hotelu Hilton w Warszawie) mieli w 2007 roku, czyli 7 lat temu. Czy oni aby nie zakończyli działalności?

były pracownik

W ideisigns jest problem z płatnościami. Niestety często jest to spowodowane nie opłaceniem faktur przez klientów i wtedy są opóźnienia albo system ratalny. Nie wiem jak to jest w tej chwili. Firma nadal istnieje więc chyba się tam coś kręci:)

były pracownik

W idei dają szybko umowę o pracę. Akurat z umowami nie ma problemu..

były pracownik

Firma zajmuje się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną. Pracują tam graficy, elektrycy, spawacze itp. Ogólnie każdy nawet bez większych umiejętności może tam pracować. Każdy robi wszystko (praca znacznie przekracza zakres obowiązków zapisanych w umowie). Czasem trzeba robić za sprzątaczkę lub malarza ściennego. Jeśli nie masz doświadczenia to na pewno "jakieś" zdobędziesz. Niestety nie ma w tej firmie możliwości rozwoju. Z kasą krucho..firma ma problemy finansowe i wypłata zazwyczaj nie jest na czas i jest rozdzielana na kilka rat...Często trzeba zostawać po godzinach lub robić w weekendy. W firmie brakuje dobrego managera, który by wyciągnął firmę na prostą. Osoby w tej chwili nią zarządzające nie mają już pomysłu na zmiany i za bardzo mieszają sprawy rodzinne w sprawy firmy. "pracownia reklam", która sama nie umie się reklamować (patrz strona www).

kto mógłby mi powiedzieć jaką branżą zajmuje się firma Ideasings? na jakie stanowiska pracy można tam aplikować?

Sławomir Siatkowski

Mógłbym powiedzieć: "Mnie to nie dotyczy. To nie ja". Biorę sobie Wasze opinie do serca. Wiem, że firma, to ludzie i ich satysfakcja (również finansowa) z pracy. Jeżeli tylko będę miał szansę, to zrobię wszystko żeby praca w IDEA przynosiła satysfakcję. Trzymajmy się razem!! P.S. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi, propozycje, wnioski daj mi znać tutaj, albo slawek@ideasigns.pl

jvkk
@Sławomir Siatkowski 10.10.2011 09:06

Co ty mozesz czlowieku powiedziec niezachowoj sie jak w piaskownicy tylko wyplacaj kase pracownika(usunięte przez administratora)

chciałam przestrzec przed tą firmą!!!!! szefowa która jest w tej firmie nie wypłaca pieniędzy pracownikom na czas mało tego jest bezczelna bo kłamie!!!! ludzie pracują tam bo muszą mają rodziny i zapierdzielają świątek piątek i niedziela a ona ma to gdzies!!!!! połowa ludzi niema umów zgłosze to do inspekcji pracy!!!!! niepodarujetego babie

Zostaw opinię o ideasigns - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ideasigns