Adiam Polska Sp. z o.o

Wrocław

Opinie o Adiam Polska Sp. z o.o

tede

Witam interesuje mnie ta firma proszę o opinie, zarobki,stabilność, atmosfera.

tubylec

Płaca.... Plany,plany firma 10 osób a chcą grać korporacje bo wydaje im się że to fajnie wygląda???? rotacja ph zawrotna jak na firmę krzak

były

przyjdź i zobacz dla mnie gniot...

tukan

Piszcie jakie płace i stabilność i czy umowa czy ...

nona

tutajn się oczywiście z tobą jak najbardziej zgodzę, diamentowe wiertła, tarcze i maszyny to bardzo ważne element współczesnego przemysłu. ciekawe jednak jakie trzeba mieć wykształcenie i jakie spełnić wymagania żeby tu zaTRUDNILI

Sądzicie, że firma Adiam Polska Sp. z o.o dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw opinię o Adiam Polska Sp. z o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adiam Polska Sp. z o.o