Adiam Polska Sp. z o.o

Wrocław

Adiam Polska Sp. z o.o
3 7

Opinie o Adiam Polska Sp. z o.o

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Abdul

Dobrze jest nie pierdoxxxlcie. Jak sie nie podoba to wyjazd, na wasze miejsce jest kolejka chętnych. Renata potwierdzi. Nara

Renata

@Rengers, jacy pracownicy są w tym momencie poszukiwani przez Adiam Polska? Czy od Twojego ostatniego wpisu na forum, sytuacja w firmie zmieniła się? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

karo
@Renata 17.05.2018 11:54

najtańszych!!!!!!!!

Renata

@New solders Jeżeli wszystkie stanowiska są obsadzone w firmie i panuje w związku z tym mała rotacja, to powinno dobrze świadczyć o firmie? Dlaczego napisałeś, że atmosfera taka sobie, czy masz na myśli kontakt z przełożonymi czy inne aspekty tej pracy?

Newsoldiers
@Renata 25.04.2018 15:27

Nie napisałem ze jest mała rotacja za dużo sobie dodajesz oggłoszenia sa cały czas.

New solders

W tłoku ujdzie dobra na poszukanie czegoś poważnego. Wielkiej kariery się tam nie zrobi wszystko sztywnie obsadzone. A zasuwać trzeba. Atmosfera taka sobie.

Renata

@zainteresowany Dlaczego w Twojej ocenie system wynagrodzeń jest mało atrakcyjny? Czy chodzi o niską podstawę czy brak premii lub jej wysokość? Takie rzeczy zawsze warto negocjować podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy próbowałeś lub mogłeś powołać się na jakieś argumenty? Znasz kogoś kto pracuje w Adiam Polska i jest z Tej pracy zadowolony?

Filip

Adiam to dobra firma, może nie jest idealna ale czy ktoś zna taką?

zainteresowany
@Filip 15.03.2018 08:29

Firma może i dobra ale z tego co wiem system wynagrodzeń mało atrakcyjny. .

kandydat

Witam wszystkich , staram się o pracę ph , czy ktoś może podzielić si ę informacją zarobki, warunki pracy itp. Dzieki za pomoć

kandydat
@takelbery 28.02.2018 19:49

ok, wszystko jasne. Dzięki

tomek

Cześć , wszyscy coś piszą że źle , nie fajnie czy nikt nie może chłopakowi odpisać o wielkość zarobków , warunki

tede

Witam interesuje mnie ta firma proszę o opinie, zarobki,stabilność, atmosfera.

tede
@pankracy 23.11.2017 23:29

Handlowca. Dzięki za każdą podpowiedz

kaliś

Ja nie polecam duża rotacja i plany nie wiadomo skąd kasa b przeciętna.

tubylec

Płaca.... Plany,plany firma 10 osób a chcą grać korporacje bo wydaje im się że to fajnie wygląda???? rotacja ph zawrotna jak na firmę krzak

były

przyjdź i zobacz dla mnie gniot...

tukan

Piszcie jakie płace i stabilność i czy umowa czy ...

nona

tutajn się oczywiście z tobą jak najbardziej zgodzę, diamentowe wiertła, tarcze i maszyny to bardzo ważne element współczesnego przemysłu. ciekawe jednak jakie trzeba mieć wykształcenie i jakie spełnić wymagania żeby tu zaTRUDNILI

Sądzicie, że firma Adiam Polska Sp. z o.o dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw opinię o Adiam Polska Sp. z o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adiam Polska Sp. z o.o