thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Opinie o thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Renata Nowy wpis

Aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko asystenta handlowego i w ofercie proponują wynagrodzenie na poziomie rynkowym. Wie ktoś może na ile można liczyć na tym stanowisku, bo nie ukrywam że zarobki są dla mnie ważne. No i jak aktualnie praca wygląda? :)

Kik Nowy wpis
@Renata

Kto szuka to coś znajdzie. Lubią szukać ...poszukiwania to motto tej firmy. W stali nie jest dobrze - odradzam , jeśli goła podstawa wam odpowiada to wbijajcie moje owieczki to tej zagrody ...

Adam Nowy wpis

Hej, czy firma działa tylko w Polsce ?

Balon Nowy wpis
@Adam

Nie

niemiecko/polska wieś

Dyrektorkowi oddziału zawsze będzie chodziło o niskie koszty . Szuka się taniej siły roboczej . Premii nie dostaniesz ponieważ system wyliczania jest za mocno naciągnięty na korzyść pracodawcy . Chyba że jakimś cudem sprzedaż 500 ton na miesiąc . Oni oczywiście badają rynek pracy i negocjują warunki potencjalnemu pracownikowi. Jak dla mnie to rodziny nie wyżywisz . Rotacja jest bardzo wysoka . Teren działania na Wielkopolskę jest bardzo okrojony więc życzę powodzenia . Firmy które potrzebują stal nie wyrastają na drzewach . Nie tacy tam pracowali . Irytowały mnie procedury używania pojazdu . Żenada . Na koszty które muszą pokryć aby inwigilować pracownika nie żałują .Dobra firma dla młodego .

kotek
@niemiecko/polska wieś

niemiecko polska wies a sytuacja na pomocnika magazyniera jak się przedstawia warto aplikowac? czy jest duża rotacja?

uchodzca
@kotek

Albo jest się magazynierem lub nie , Pomocnik to sprzątaczka , nie te czasy żeby znalazł się idiota do pracy za 3000 brutto , W tej chwili trudno poszukać człowieka za 3000 netto, dodam normalnego nie ćpuna i nie pijaka .

Papa

Czy Wy uważacie, że atrakcyjna stawka wg rynku ti 2400zl brutto? Byłem na 10 rozmowach i wszędzie płacą 2800 3000 i benefity to standard. Ta niemiecka firma niech placi jak w DE a niech nie robi z nas Polaków uchodźców

bolek
@Papa

zapomniałeś do kwoty dodać słowa netto

Firma thyssenkrupp Materials Poland S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Patrycja

W ostatnich dniach i dziś firmę thyssenkrupp Materials Poland S.A. można było spotkać na targach Eurotool w Krakowie http://www.thyssenkrupp-materials.pl/index.php?a=11&b=_aktualnosci&id_wiad=345 Czy firma często uczestniczy w takich wydarzeniach? Czy ktoś był już na tych targach i widział stoisko firmy? Co sądzicie?

Patrycja

@Papa a jest jakaś premia lub szansa na podwyżkę w ThyssenKrupp Energostal? Ktoś próbował poruszać temat podwyżek w firmie? Ty pracowałeś i się zwolniłeś czy nigdy nie pracowałeś w tej firmie? Jakieś doświadczenia poza płacą masz związane z tą pracą? Temat może zaciekawić nie jedną osobę.

Patrycja

Ktoś może odpowiedzieć na pytanie uzytkownika @kotek? Z tego co widzę w ogłoszeniu: http://www.thyssenkrupp-energostal.pl/kariera_pop.php?lightbox[iframe]=true&id=675&id_obrazek=1077&lightbox[width]=700&lightbox[height]=500 firma ThyssenKrupp Energostal zapewnia na tym stanowisku umowę o pracę, szkolenia, możliwość rozwoju i benefity. Może ktoś powie jakie to są benefity?

Patrycja

@Patriota a może po tym okresie stawka zwiększyła się dużo więcej? Dowiadywałeś się od pracodawcy? Może ktoś jest po takim okresie i chce się wypowiedzieć jak to wygląda?

kotek
@Patrycja

własnie ja tez aplikowałem i chce wiedziec jak u was wyglądają zarobki na okresie próbnym i po okresie próbnym czy warto do was aplikować bo mam jeszcze inne oferty . Czy duża jest u was rotacja?Proszę o odpowiedz starszych pracowników

Patriota

Na rozładunku i załadunku gość mi proponował 2500 zł brutto na okresie próbnym. To jakaś kpina. Ciągle mówił o nadgodzinach jakby to był obowiązek. Taka porzadna niemiecka firma. Zarobki najmniejsze w Poznaniu. Odradzam szerokim łukiem

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego? czy auto sluzbowe masz na wylacznosc? Opinie nt. oddzialu Gdańsk rowniez mile widziane. Dziekuje.

@Monika

Jeśli chodzi o wynagrodzenie w stali czarnej to czy to PH czy Specjalista czy KAM to roznice są kosmetyczne ok. 500 zl brutto. Specjalista to ok. 4000 brutto plus prowizja, która chyba nawet po kilku latach pracy nie dojdziesz jak jest liczona. Samochód stoi pod biurem do dyspozycji tylko w godzinach pracy. Do płacy zasadniczej jakiś Luxmed za który oczywiście pobierają Ci kasę tak samo z Multisport. Ogólnie to na tle rynku warunki kicha. Dobra dla młodych na start żeby mieć ThyssenKrupp w cv. Brak perspektyw rozwoju no chyba że będziesz pracować w centrali w Toruniu to jest cień szansy. Oczywiście są gorsze firmy ale niech Cię nie złudzi człon ThyssenKrupp w nazwie firmy bo do niemieckiego porządku to są lata świetlne.

lepszy świat

Poznań . W tym oddziale odczuwa się powiew "śmierci" znieczulice . Zakład pogrzebowy jest weselszym miejscem . Obrzydzenie ... odczuwam do dzisiaj . Sztuczność , uważasz na słowa , nie ma z kim porozmawiać normalnie , duża rotacja , inwigilacja ( telefon , komputer, ksero ,samochód ) , podkładanie nóg w pracy . Wina zarządcy oddziału . Chyba jest mu tak wygodnie . Gdyby nie dał się manipulować przez " podwładnych " było by lepiej . Widocznie jest jemu tak wygodniej . Suchy , bez emocji gość. Sam się boi o krzesło . I PO CO TO WSZYSTKO - małe robaczki .

Ex pracownik

Byłem pracownikiem na magazynie ale się zwolniłem bo słabo płacili i jasnych zasad premiowania nie bylo. Co do tworzyw to zeczywiscie baba nie do wytrzymania podobno. Handlowcy od stali mówili,ze ich dyro jest bardziej wymagający od innych i mocno ciśnie na sprzedaż i czepia się. Wszystko sterowane z Torunia. Social bardzo dobry. Nie wiem czy pomogłem.

Dzwigowy

Firma patologia szef oddziału jest zwykłym wyzyskiwaczem nie zrobisz nadgodzin zabierze ci premie zresztą zabiera premię za byle co. Siedzi z (usunięte przez administratora) za biurkiem to jest spokój jak pojawi się na magazynie wiadomo że połowa ludzi idzie bez premi. kierownicy są jak pacynki w jego rękach a żeby ogarnąć pracę cpaja. Totalne dno nie polecam nikomu bo szybko odejdziecie i strasznie czas.

Dzwigowy

kandk

erty, a powiedz mi jak wyglada u nich rekrutacja czy brales w niej udzial? sam sie zastanawiam czy nie aplikowac bo sporo ofert maja. chcialbym miec tylko pewnosc, ze da sie te trzy tysiace zarobic

mkey

Jestem pracownikiem Thyssena w Poznaniu. Faktem jest, że zarobki są za niskie jak na ilość pracy, którą trzeba wnieść. Praca stabilna i nie ma lęku, że wywalą ale leni nic nie robiących nie trzymają. Firma ma kupe kasy ale cały czas kreują historię, że jest słabo z finansami. Większościowy pakiet udziałów mają niemcy z Essen ThyssenKrupp AG. Polska spółka stoi mega dobrze, ale koncern na świecie ma problemy. Niedawno zmienił się zarząd koncernu. Szefostwo w Poznaniu to jakaś porażka. Dyrektor zamulony cwaniak. Baba, bo inaczej o nie nie idzie powiedzieć na tworzywach sztucznych to służbistka hamująca sprzedaż, ciągłym robieniem problemów. Żyjąca tylko pracą, samotna, niewyd...a baba. Ludzie z jej działu nie wytrzymują jej schiz i problemów z nią samą. Niestety ludzie, którzy mają nad nimi władzę nie widzą tego co się dzieje w oddziale bo są rzadko, a jak już są to ciężko żeby to wszystko zobaczyli przez kilka godzin wizyty. Ogólnie na samym początku jest przejeb... bo wskakujesz na głęboką wodę. A firma chce żeby po miesiącu była cała wiedza produktowa, wszystkie procedury, i gruba sprzedaż. Jak ma ktoś pytania - pisać.

lulu

Zarobki na stanowisku Pomocnik magazyniera to kwota ok 1500zl, po okresie próbnym 3 miesięcznym po któruym pewnie Ci się odechce jakaś premia o ok 1800-1900 zł plus pewnie nadgodziny.

lucky
@lulu

1500 ? skąd ich macie ? Ja daje 2500 netto i nie chca pracować.

daras

Czyli multi - w Twoim mniemaniu rozumiem że JAKOŚĆ ma w DUPIE ROTACJE (LUDZI) BRAWO BRAWO Dla Ciebie,pisze z grzeczności z dużej litery.Ale jak nie jesteś doskonały to posłuchaj chociaż sobie PoPusia to może zrozumiesz, ale myśle ze jesteś jednym z tych NICH

Waldi

Kupuje od nich stal ponieważ mają dobre ceny . Denerwuje mnie ciągła rotacja ludzi do obsługi .Maja ruch w ludziach jak u pediatry w sezonie jesień -zima . Musi być coś u nich nie tak .

michał

wierzyć to mozna w różne rzeczy, tutaj to są potrzebne fakty. Jest moze tutaj jakaś kometentna osoba, która mogłaby rozwiać wszelkie wątpliwości, bo naprawde zastnawiam się po której stronie leży prawda. Sam szukam pracy teraz, więc roumiecie dlaczego mi na tym szczególnie zależy, pozdrawiam i czekam na info!

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Materials Poland S.A. - Poznań

thyssenkrupp Materials Poland S.A.