Polynt Sp. zo. o.

Niepołomice

Opinie o Polynt Sp. zo. o.

Kasia

Ilu zmianowa jest praca w tym zakładzie?

johny

ile zarabia tam laborant ?

MZS

Witam! Mam pytanie, odnosnie pracy w magazynie, móglby mi ktoś przyblizyc jak ona wygląda? Pozdrawiam

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Polynt Sp. zo. o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

@kidman 01.11.2016 17:08
Mam prośbę, czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca na produkcji? Czy praca w Polynt jest bardzo szkodliwa? Czy dbają o...

Jestem pracownikiem Polynt. Praca na produkcji z pewnością "zbyt zdrowa" nie jest. Pracodawca zapewnia środki ochrony osobistej i odzież ochronną (co jest zresztą jego ustawowym obowiązkiem). W rzeczywistości w pełni ochronić się przed oparami takich substancji jak styren (toksyczny i najprawdopodobniej rakotwórczy) używany na produkcji przy codziennej pracy nie jest możliwe. Zarobki są przeciętne (patrz aktualne dane GUS dla przedsiębiorstw), biorąc pod uwage specyfike pracy (kontakt z substancjami szkodliwymi, praca zmianowa, chaos organizacyjny np. na przemian przestoje lub silna presja czasu przy nagłych zleceniach) to zdecydowanie poniżej przeciętnej (zarobki stoją w miejscu od wielu lat). Z roku na rok coraz więcej pracowników odchodzi znajdując pracę lepiej płatną lub podobnie płatną ale dużo mniej uciążliwą, z kim się nie rozmawia to szuka pracy gdzie indziej....możnaby tu wiele słów napisać, czasem też pozytywnych .....ale w większości niestety negatywnych (tylko po co wywlekać). Jeżeli nie możesz znaleźć w ogóle pracy to jest to jakaś opcja, jeśli zależy ci żeby dobrze zarobić i wiele się nauczyć to wątpię

kidman
@pracownik 13.11.2016 12:28

Dziekuje za informacje Pozdrawiam

Zostaw opinię o Polynt Sp. zo. o. - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polynt Sp. zo. o.