OZ JFTC NATO

Bydgoszcz

Opinie o OZ JFTC NATO

Hanna

Jesteś zatrudniony w OZ JFTC NATO? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Chętnie dowiemy się więcej o panujących warunkach w firmie. O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

rfr

taka rozmowa ejst wazna to wazne jest tez pierwsze wrażenie

jo

hej jakie sa widełki zarobków netto dla cywilnych pracowników w 2016? mam doświadzcenie w pracy w duzych miedzynarodowych korporacjach, w multilingual community , bardzo dobry angielski, zarzdałam nawet 7 projektami równolegle, ludzmi budzetem , danymi itp, organizowlam konferencje itp , ale w mojej robocie musze jezdzic po całej polsce nawet 10 i wiecej dni w mesiacu, i chciała bym sprbowac w NATO , moge kserowac i parzyc kawe , no problem , albo robic cos ambitniejszego

Marta VS

PRACA W NATO Poszukujemy osób do działu finansowego zespołu pracującego w ramach Instyutucji Europejskich, takich jak Ministerstwo Obrony Narodowej, NATO oraz agencje Unii Europejskiej. Zadania: Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja Przygotowywanie nowelizacji Wystawianie faktur Zarządzanie bazą danych Współpraca z kierownikami projektów Wymagania: Minimum 3 lata dośswiadczenia w środowisku finansowym na rynkach krajowym i zagranicznym Znajomość systemu MS Access Znajomość aplikacji baz danych PeopleSoft oraz/lub Oracle eBusiness Biegła znajomość języka angielskiego Gotowość do wyjazdu do wskazanego miejsca pracy (Belgia, Holandia) Mile widziane: Posiadanie certyfikatu bezpieczeństwa do poziomu TajneEU SecretNATO Secret Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata Pracę w jednej z czołowych Instutucji Europejskich Realizację projektów dla międzynarodowych klientów Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy W razie zainteresowania proszę o wysyłanie zgłoszeń wraz z załączonym CV na adres: marta.kuczynska@vectorsynergy.com Wymagane doświadczenie: Księgowość, Finanse, Administracja: 3 lata

Tornado

Zgadza się. Nie chce mi się rozpisywać ale wytrawny obserwator zauważy na GoldenLine lub bardziej Linkedin że praktycznie każdy pracownik (mówię tu o IT) był w przeszłości pracownikiem Asseco. Grzebiąc głębiej okazuje się że Asseco robiło projekty dla NATO. Dodatkowo bardzo popularne (też na podstawie Linkedina i Goldenline) są migracje między wydziałami. Ręka rękę myje. Na rozmowie Pan przewodniczący komisji przekonywał mnie że najważniejszy dla nich jest profesjonalizm więc zdziwiłem się nieco że się nie dostałem skoro w teście miałem 99% dobrze. Widocznie inni mieli 100% :) Aaa zpomniałbym, oczywiście po teście jest się eskortowanym do wyjścia, jedni kończą wcześniej drudzy później, każdy jest odprowadzany. Szkoda że na moim teście jedna osoba wyszła sama po 20 min z uśmiechem na twarzy. Jak dla mnie był to zwycięzca. Szkoda że osoby wybrane nie są ogłaszane na stronie. Zapewne gdyby ją wygooglować byłaby wcześniej pracownikiem Asseco albo już tam pracuje w innym dziale. Ot i tyle. Ale próbujcie, każda rozmowa to doświadczenie. Jeśli czytelnik myśli teraz "o pewnie gość jest zły bo się nie dostał i ściemnia" , wcale nie - piszę jak było a ocenę zostawiam osobom czytającym tę wypowiedź.

Marcin

A wie ktoś jak wygląda tam liczebność zatrudnionych Polaków w stosunku do pracowników obcej narodowości? Czy w związku z tym komunikacja wewnątrz firmy odbywa się przy pomocy języka polskiego czy głównie w języku angielskim?

Cienki

Owszem układy są ważne, ale na niższe pozycje typu B-4 można śmiało się ubiegać- z dobrymi kwalifikacjami i wiedzą jest szansa. Na pozycje A - zapomnijcie, chyba, że pracujecie już w NATO jako NATO Civilian, ale na niższym stopniu albo jako kontraktor. Z zewnątrz nie ma szans

Blady Roman

Żeby dostać pracę w JFTC trzeba mieć WWWielkie "plecy". Tam pracują ludzie,którzy mają układy. Wiem to z autopsji.

Zostaw opinię o OZ JFTC NATO - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZ JFTC NATO