Opinie o Agrolab Polska Sp. z o.o. w Bruckberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agrolab Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrolab Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrolab Polska Sp. z o.o. w Bruckberg

Urszula

Czy ktoś ma informacje o pracy jako Konsultant Analityczny? Mnie zainteresował w ogłoszeniu wątek o tym, że firma oferuje płaską strukturę. Czy to nie jest zaprzeczenie? Hierarchia z definicji nie jest płaska. Ktoś wie, o co w tym chodzi? Na czym to polega tak praktycznie w firmie? Że wszyscy są na Ty i nie obowiązują luźne/swobodne relacje szefostwem?

@Urszula

Wysokość pensji jest ustalana indywidualnie osobiście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na spotkaniu „na żywo”. O pozostałe można dopytać przez telefon :)

@Kk

Witam czy ktoś aplikował na stanowisko Technik Pracowni Analiz Instrumentalnych? Jakich pytań można się spodziewać? Dziękuję za odpowiedź

@DużoWiemNaTenTemat
@K.

Prawda jest taka, że jeżeli masz wykształcenie wyższe kierunkowe to nie będą chcieli Cię wziąć na to stanowisko ze względu na podejrzenie aspiracji "pójścia wyżej" technik ma odwalić "brudną" robotę dla śmietanki, która jest już obsadzona po znajomości

Larysa Nowy wpis

Czy więcej osób też tak twierdzi, że jak ma się studia wyższe kierunkowe zrobione to nie będą chcieli kogoś przyjąć? tam wiem, że akurat mowa o techniku była a u mnie w ofercie dla asystentki konsultanta analitycznego także taki typ wykształcenia został wpisany w wymagana. Bez tych studiów odpowiedzieliby w ogóle na CV?

@Kk

K.
@@Kk

Ja aplikowałam już kilkukrotnie, bo ogłoszenie pojawią się średnio co 2-3 miesiące, zastawiam się czy potrzebują nowych ludzi do pracy, czy co chwilę ktoś rezygnuje? Dostałaś/łeś moze zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

K. Nowy wpis

Też cisza i szczerze zaczyna mnie to irytować, aplikowałam na to stanowisko teraz w styczniu, wcześniej w grudniu, październiku, lipcu, maju i za każdym razem aplikacja dostarczona/otwarta. Nie rozumiem dlaczego średnio co 2 miesiące zamieszczają to samo ogłoszenie, a nawet się nie odezwą.

@K.

Ale aplikujesz stale mając jakieś inne miejsce pracy, prawda? Powiesz mi czemu tak Ci zależy, że od tylu miesięcy się nie poddajesz? Moje CV jeszcze nie szło, chce najpierw się rozeznać czemu warto

@DużoWiemNaTenTemat Nowy wpis
@K.

Ten konsultant analityczny wciąż jest poszukiwany? prawie z rok temu został utworzony taki wątek odnoszący się do procesu rekrutacyjnego na to stanowisko. a może jest tu już ktoś kto po prostu się dostał i mógłby omówić szczegóły? Wdrożenie? rozwój?

Ktoś jako próbkobiorca współpracował z tą firmą? Chciałbym wiedzieć, ile mniej więcej razy w miesiącu tak potrafią zadzwonić ze zleceniem nagłym. Jednak w ogłoszeniu piszą, że trzeba się wyrobić w ciągu 12 godzin od telefonu, więc tak ciągle nie wiem, czy bym dał radę siedzieć i czekać w gotowości. Jestem po prostu szczery ze sobą. To jest jakoś z góry określone?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agrolab Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk Pracowni Mikrobiologicznej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Ola
@Urszula

Pracuje ktoś na tym stanowisku? Jakie są wymagania? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

@Ola

Był ktoś ostatnio na rekrutacji? Jak te rozmowy są prowadzone? Biorą pod uwagę dostępność czy sami narzucają godzinę i dzień?

@Anna

Rekrutacja jest godzinach pracy laboratorium, dokładny termin i godzina jest kwestią indywidualną.

@Pracownik123

A ile dokładnie czasu trwa proces? Znaczy od pierwszego telefonu, aż po ostatecznie wyniki? I ile etapów rekrutacji można oczekiwać?

@Urszula

Pierwszy kontakt jest telefoniczny, czy osoba jest zainteresowana takim rodzajem pracy, potem jest rozmowa na miejscu, w firmie, czas trwania zależy od osoby, ale myśle ze minimum pol godziny. Sama rozmowa nie jest stresująca , przebiega w miłej atmosferze. Cała rekrutacja trwa różnie - to zależy ile jest kandydatów na stanowisko, jak szybko uda się ze wszystkimi kandydatami porozmawiać. Są pytania o wykształcenie, poprzednią pracę, kilka pytań z branży laboratoryjnej. Warto przeczytać w internecie czym firma się zajmuje i wiedzieć czemu się aplikuje na dane stanowisko :)

@Pracownik123

A na którym etapie lub na której rozmowie taki kandydat poznaje warunki? Znaczy się wysokość pensji, rodzaj umowy, benefity od firmy? Do razu podczas tej pierwszej, aby rozeznać się i nie marnować czasu obu stron?

@Urszula

Tak, na pierwszej rozmowie są określane warunki zatrudnienia

Zdegustowana

Jakie to proste napisać że się kogoś oczernia i porusza temat na forum ogólnym. A gdzie te biedne dziewczyny mają wyrazić swoją opinie? Chyba po to jest ta strona. Skoro dyrekcja ma ich gdzieś. Rozumiem żeby jedna pracownica coś takiego napisała i się wyżaliła to ok może nie była dobra w swojej pracy, zwolnili ją i się odgrywa ale skoro piszą byłe pracownice i obecne to chyba coś w tym jest, prawda? Jak tak można żeby jedna osobą trzęsła całą firmą? Wszyscy wiemy że są różne rodzaje mobbingów, wiemy również że zachowanie tej pani jest odpowiednie z psychicznym wykorzystywaniem. Dziewczyny maja mieć przez nią problemy zdrowotne? Na miejscu dyrekcji zastanowiłabym się czy pani kierownik jest warta świeczki bo jeżeli pracownice zbiorą się razem i złożą sprawę do sądu o mobbing to firma może bardzo dużo stracić.

Anonim111
@Zdegustowana

Tyle lat minęło ale to się nie zmieniło: nadal jedna i ta sama osoba trzęsie całą firmą, mimo że dyrektor oddziału od zeszłego roku jest nowy.

@Anonim111

a to ciekawa sytuacja, przecież nie ma ludzi niezastąpionych :) nie wierze że nie da się ruszyć tej osoby... musicie się jakoś wspólnie zmobilizować :)

Jac
@Zdegustowana

Czyli jest jakis (usunięte przez administratora)którego trzeba uziemić.Tylko ciekawe czy nie jest przychylna za nim dyrekcja...wiesz znajomości i w (usunięte przez administratora) wlazenie.Ciekawe bede aplikował pozbędziemy się tej (usunięte przez administratora)albo jej zaszkodzimy chociaż.

powiedzcie mi dalej są tu takie rotacje jeśli o dyrekcję na oddziale chodzi czy uspokoiło się coś skoro niczego nie piszecie? po prostu reflektuję firmę i zastanawiam się czy papierów nie składać ale fajnie byłoby móc być na bieżąco. ktoś opowie o obecnych warunkach? Były ogólnie jakieś większe rotacje czy pozostała część struktury bez zmian? pracuje więcej osób?

Kassandra

Okropna sekretarka. Nie zna żadnych przepisow prawa. Rządzi się jak własciciel. Decyduje kogo zatrudnic. Jak nie dasz jej tego co chce jestes skreslony. Chora osoba. Kto takiego debila do takiej pracy dopuscił?

Aplikant
@Kassandra

@ Kassandra , a dokładnie o co chodzi?

Ewelajn
@Aplikant

Dajcie se spokój z tą firmą

gość
@Kassandra

Gdyby klient był zadowolony to nie pisałby na forum -proste.

@gość

Myślisz że to klient się żali czy raczej pracownik? Bo skoro mowa o zatrudnieniu to raczej chodzi o kogoś kto już pracuje.

B.
@Robert

No właśnie.

Czy w Agrolab Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik111

Tak są

@Pracownik111

Możesz rozwinąć temat i napisać więcej konkretów? Każdy pracownik dostaje bony na świeta? To benefit z funduszu socjalnego, czy raczej jest traktowane jak nagroda na koniec roku?

Były pracownik.
@Robert

Tak, to było 300 zł w talonach Sodexo

@Były pracownik.

Dzięki za info. Fajnie, że chociaż są bony. Masz jeszcze inne benefity z socjalu? Np. prywatną opiekę lekarską?

Niezadowolony klient

Czemu usuneliście mój komentarz? Jeżeli firma zatrudnia takich chamów to liczcie się z krytyką. Nie podobało mi się zachowanie waszego niskiego kuriera który pobierał u mnie wodę

@Niezadowolony klient

Nie sądzę, żeby ktoś usuwał komentarze. No chyba, że zawierał niecenzuralne słowa. Jak masz coś do kuriera do złóż skargę do jego przełożonego. Próbowałeś w ten sposób rozwiązać sprawę?

To praca nie jest w Polsce tak?

@Michał

W Polsce

Ciekawa

Jaka atmosfera panuje w laboratoriach ( chodzi mi głównie o pracownie instrumentalne ). Czy jest jakiś podział w laboratorium na osoby przeprowadzające analizy walidacyjne, wdrażające nowe metody i na osoby wykonujące zwykłe analizy ? Czy może każdy robi wszystko ?

Iwo

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do pisania na forum?

@Iwo

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak obecnie wygląda atmosfera firmy? Mają wolne wakaty i chciałbym/chciałabym się dowiedzieć czy warto tam aplikować. Pozdrawiam

@Nowy

Nie warto

Megi
@ZDR

A dlaczego nie warto? Chciałabym aplikować do działu handlowego ale czytając te opinie mocno się zastanawiam...

Arek

@ZDR to skoro z podstawami słabo to pewnie i na żadne premie nie można liczyć?

@Arek

Premie za co? Jak tam wszystko możliwe jest ucinane

GOŚKA

Widzę że dyrektor Pan Piotr L. zmienił pracę i jest teraz pracownikiem Hamiltona. Cóż to była za piękna postać! Rozwalił najlepszy zespół handlowców jaki można było sobie wymarzyć! Odszedł o 10 lat za późno, Helmut co go lansował dużo wcześniej. Szkoda dobrego zespołu oddanych, profesjonalnych pracowników. Mam nadzieję, że Niemcy teraz tego żałują. Agrolab mógł być leaderem na rynku polskim, niestety stracił tę szansę i traci nadal. Szkoda

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agrolab Polska Sp. z o.o.?

ZDR

Najnizsza krajowa, zero rozwoju, rotacja pracowników w ciagu roku spora ;) Nowy dyrektor który nie ma pojecia o niczym

zainteresowany

Rzadko korzystacie z tego forum. Firma spoko to i praca również?

stach22

ja czytałem te wpisy bo chciałem powozić te próbki ale tak jedziecie z tymi waszymi szefami że znając siebie i swój charakter to popracowałbym z może tydzień. Też byłem szefem a właściwie to właścicielem firmy ale z każdym który oczywiście mnie nie okradał, mogę napić się kawy i tak się dzieje,ale znam właśnie takich dupków którzy wyszli z biedy w gównie stoją ale będą się mścić na normalnych ludziach .do dyrekcji teraz nie chcę już tej pracy chociaż mielibyście ze mnie pociechę bo jestem na emeryturze ale znam pracę i lubię pracować -dużo szczęścia życzę

Agata

Pracuje w tej firmie od 4 lat i kompetencja sekretarki jest czymś, czego jestem pewna w 100%. Niewielu spotyka się tak zaangażowanych i chętnych do rozwijania siebie i swoich kompetencji pracowników. Poza tym sekretarka nie ma wpływu na zatrudnienie pracowników, także pani Kassandra albo rozmawiała z kimś innym, albo pomyliła numery.

Gregor

Miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę informacje o firmie. Ktoś może się wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Agrolab Polska Sp. z o.o. - Bruckberg

• Jak się pracuje w Agrolab Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrolab Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agrolab Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Balonna 1
    08-530 Bruckberg

Agrolab Polska Sp. z o.o.