counter
2 29 54 5 1
Kassandra

Okropna sekretarka. Nie zna żadnych przepisow prawa. Rządzi się jak własciciel. Decyduje kogo zatrudnic. Jak nie dasz jej tego co chce jestes skreslony. Chora osoba. Kto takiego debila do takiej pracy dopuscił?

Iwo

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do pisania na forum?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy Agrolab Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Czy w Agrolab Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik111 Nowy wpis
@Pytanie

Tak są

Michał Nowy wpis

To praca nie jest w Polsce tak?

Anonim Nowy wpis
@Michał

W Polsce

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.
Kandydat

Jaka atmosfera panuje w laboratoriach ( chodzi mi głównie o pracownie instrumentalne ). Czy jest jakiś podział w laboratorium na osoby przeprowadzające analizy walidacyjne, wdrażające nowe metody i na osoby wykonujące zwykłe analizy ? Czy może każdy robi wszystko ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Iwo

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do pisania na forum?

Nowy
@Iwo

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak obecnie wygląda atmosfera firmy? Mają wolne wakaty i chciałbym/chciałabym się dowiedzieć czy warto tam aplikować. Pozdrawiam

@Nowy

Nie warto

Megi
Klient
@ZDR

A dlaczego nie warto? Chciałabym aplikować do działu handlowego ale czytając te opinie mocno się zastanawiam...

Kassandra

Aplikant
@Kassandra

@ Kassandra , a dokładnie o co chodzi?

Ewelajn
@Aplikant

Dajcie se spokój z tą firmą

Arek

@ZDR to skoro z podstawami słabo to pewnie i na żadne premie nie można liczyć?

@Arek

Premie za co? Jak tam wszystko możliwe jest ucinane

GOŚKA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.
 Problem

Widzę że dyrektor Pan Piotr L. zmienił pracę i jest teraz pracownikiem Hamiltona. Cóż to była za piękna postać! Rozwalił najlepszy zespół handlowców jaki można było sobie wymarzyć! Odszedł o 10 lat za późno, Helmut co go lansował dużo wcześniej. Szkoda dobrego zespołu oddanych, profesjonalnych pracowników. Mam nadzieję, że Niemcy teraz tego żałują. Agrolab mógł być leaderem na rynku polskim, niestety stracił tę szansę i traci nadal. Szkoda

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agrolab Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Najnizsza krajowa, zero rozwoju, rotacja pracowników w ciagu roku spora ;) Nowy dyrektor który nie ma pojecia o niczym

zainteresowany

Rzadko korzystacie z tego forum. Firma spoko to i praca również?

stach22

ja czytałem te wpisy bo chciałem powozić te próbki ale tak jedziecie z tymi waszymi szefami że znając siebie i swój charakter to popracowałbym z może tydzień. Też byłem szefem a właściwie to właścicielem firmy ale z każdym który oczywiście mnie nie okradał, mogę napić się kawy i tak się dzieje,ale znam właśnie takich dupków którzy wyszli z biedy w gównie stoją ale będą się mścić na normalnych ludziach .do dyrekcji teraz nie chcę już tej pracy chociaż mielibyście ze mnie pociechę bo jestem na emeryturze ale znam pracę i lubię pracować -dużo szczęścia życzę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 452 dni.

Czy jest możliwość w Agrolab Polska Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Agata

Pracuje w tej firmie od 4 lat i kompetencja sekretarki jest czymś, czego jestem pewna w 100%. Niewielu spotyka się tak zaangażowanych i chętnych do rozwijania siebie i swoich kompetencji pracowników. Poza tym sekretarka nie ma wpływu na zatrudnienie pracowników, także pani Kassandra albo rozmawiała z kimś innym, albo pomyliła numery.

Gregor

Miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę informacje o firmie. Ktoś może się wypowiedzieć?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 553 dni.

Czy firma Agrolab Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Agrolab GmbH - Eurocontrol Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

kazio

ich laboratoria sa chyba na terenie calej europy, wiec moze skoro tak dobrze sie rozwiajaja i maja tyle oddzialow to byc moze kogos beda poszukiwali do siebie, moze jak nie w polsce to beda prowadzili rekrutacje za granice do labratorium, musisz nazwiazac z nimi kontakt

obiektywny 2

A co Cię tak skołowało ,,skołowana'' chyba te wpisy Galla (anonima oczywiście ). Faktycznie robią mętlik w głowach, ale w tych pustych,konkretnie .

obiektywny 2

W głowie się nie mieści co się dzieje w tej firmie brak słów

Zdegustowana

Zdawałoby się że firma zachodnia a zachowanie typowe dęblińskiego prywaciarza. Na koniec pracy u pewnej pani byłam kłębkiem nerwów. Nie boję się teraz przyznać że szykanowanie, straszenie i nasyłanie ludzi, którzy wyśmiewali mnie tylko z tego powodu że chciałam upomnieć się o swoje było jej bardzo na rękę. Ja się bałam z domu wyjść. Kładłam się ze strachem i wstawałam bo nie wiedziałam co się może stać w tym dniu. Gdybym miała wtedy ten rozum co teraz na pewno tę sprawę zakończyłabym inaczej bo tak to jest na tym świecie że potrzebni są dyrektorzy ale i potrzebni szeregowi pracownicy. Ludzie szanujcie każdego, nie bądźcie górą bo czasami z tej góry można z wielkim hukiem spaść. Życzę z całego serca tej załodze żeby się nie poddała, życzę żeby szły do pracy z uśmiechem na ustach z powodu wykonywania tego co lubią.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrolab Polska Sp. z o.o. - Bruckberg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agrolab Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Balonna 1