Opinie o Józef Napora Auto Partner w Dęblin - puławy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Józef Napora Auto Partner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Józef Napora Auto Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Napora Auto Partner w Dęblin - puławy

Jan

Omijać szerokim łukiem ten warsztat. Pracownicy nie maja pojęcia. Przy wymianie opon uszkodziły mi felgi warte ponad 4tys zł do tego nie przyznają się ze uszkodziły całe ranty, twierdzą ze jeździłem po krawężnikach ... szef ma brak kultury, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , zabrał mi kluczyki od samochodu i nie chciał oddać. Nigdy więcej tam nie wrócę. Jeśli chcecie mieć całe auto to lepiej pojedzcie gdzies indziej. Nie polecam tego warsztatu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Napora Auto Partner - Dęblin - puławy

Firma Józef Napora Auto Partner prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH/WULKANIZATOR, Puławy - Maj 2023

Czy pracujesz w firmie Józef Napora Auto Partner lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Józef Napora Auto Partner