Stabill

Wrocław

Opinie o Stabill

były[S+S]

Oczywiście piszemy o firmie/właścicielu marki Stabill i Satyn . Siedziba jej to podkarpacie/świętokrzyskie, z nie Wrocław...

były[S+S]

.. czy ja dobrze widzę? Piszecie [xcv - 2015-02-14] o dwóch markach, że właściciele nie mogli się dogadać... . Tzn. kto z kim, ten jeden jedyny nie mógł spojrzeć w lustro? może zbyt wysoko wisiało.... . Dzisiaj sobie dokupił trzecią markę [alpol] i dotychczasowych, lojalnych wygonił [nie przekraczając liczby osób kwalifikujących tę czynność do zwolnień grupowych]. Teraz czas na nowe regulacje płacowe dla [przyjętych z marką] ludzi z alpola. Niektórzy zwiewają wcześniej, pozostali albo zostaną z ręką w nocniku, albo wylądują na bezrobociu. Płace-żenada, jedyne co można zaplusować to wypłaty są na czas.

marek

Jedno wielkie zamieszanie. Brak sensownych narzędzi pracy i ciągła kontrola.

xcv

Nie polecam ! Właściciele marek Stabill i Satyn nie mogli dojść do porozumienia! Ciągłe zmiany, brak zdecydowania i na końcu zwolnienie całego zespołu z jednej z firm. Patologia!

Zostaw opinię o Stabill - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stabill