Reklama JO TO JE TO

Sierakowice

Opinie o Reklama JO TO JE TO

Klinet

Fatalna jakość i słabe projekty

Miłość

Wiesz co, no jest różnie, w necie jest ich faktycznie dość mało, ale zawsze są jakieś, przynajmniej to dobry początek

Klient

Uwaga na firmę SZYBKI DRUK Z SIERAKOWICE, DARIUSZ PŁOTKA TO KRENTACZ I OSZUST. JEGO PRACA TO CIĄGŁE POPRAWKI

sierakowiczanin

JO TO JE TO zmieniło nazwę na SZYBKI DRUK. Poza nazwą nic się nie zmieniło. Dariusz Płotka nadal kłamie i oszukuje. Dodatkowo jakość usług, które oferuje to po prostu tragedia. Masakra. Radzę omijać SZEROKIM łukiem

księgowy

anonim - 2010-02-22 20:52:06 Firma \\\ To ciekawe dlaczego za tą firmę bierze się UKS (Urząd Kontroli Skarbowej) i sprawdzają wszystkich kontrahentów powiązanych fakturami z tą firmą? [usunięte przez admina]

ag

Firma porażka, nikomu nie polecam,bardzo niska jakość usług,właściciel wybitny [usunięte przez admina]

kp

Podpisujemy się po opiniami obiema rekoma. Dariusz Płotka zamiwszkały w Kartuzach to zwykly kłamca, oszust i do tego idiota. Zamawia towar, potem nie odbiera telefonow, zwodzi, wymysle choroby. SLOWO DO TEGO IDIOTY: GDYBYM BYŁ W TWOJEJ SKÓRZE STANŁABYM PRZED LUSTREM I NAPLUŁ SOBIE W MORDE, WSYDZIL SIE POKAZAC SWOJA PARSZYWĄ MORDE NA ULICY BO NIE JESTES WART ŻEBYSMY NAWET NA CIEBIE NASMARKALI.

wi

[usunięte przez admina] Kupuje towar na przelew i nie potrafi zaplacic. Sprawa juz u komornika. Nie odbiera telefonow ani nie raczy zaplacic

gal anonim

firma raczej porażka nie potrafi regulować swoich należności zamknąć[usunięte przez admina]

Firma \" Jo to je to \" z Sierakowic jest bardzo porzadna firma i solidna. Szef jak i zarowno pracownicy sa bardzo uprzejmi . Milo sie tam wszytsko zalatwia. Polecam te firme ; )

Zostaw opinię o Reklama JO TO JE TO - Sierakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reklama JO TO JE TO