ZM Mestil

Gorzów Wielkopolski

Opinie o ZM Mestil

Sabina

Stanowczo na nie, firma bardzo komunistyczna, kierownictwo zwraca się do Ciebie "Panie – Panie pan tu to zrobi” Co innego napisane na ofercie o pracę a co innego wykonujesz w pracy. Brak szkolenia, nie wiesz co masz dokładnie robić, ale za to są wieczne pretensje dlaczego czegoś się nie domyśliłaś. Większość zatrudniona po rodzinie, jak do kogoś się źle uśmiechniesz, to od razu zbiega się rodzina w kupę i idzie naskarżyć. Brak szacunku do pracownika. Pracownika niższego szczebla traktują jak podczłowieka – Dobrze, że chociaż nie biją. Nic dziwnego, że ciągła rotacja.

były pracownik

Beznadzieja! Firma bez szacunku do pracownika.W dodatku z rozstrojoną niezrównoważoną psychicznie Panią [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o ZM Mestil - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM Mestil