Donegal sp. z o.o.

Opinie o Donegal sp. z o.o.

Aktualność
Donegal — jesteśmy blisko ludzi od 30 lat!

Miło nam, że interesujesz się firmą Donegal i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, ponieważ zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników.

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Donegal to team ludzi pełnych zaangażowania. Rozumiemy, że największą wartością jest człowiek, dlatego w każdym dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań, by stworzyć przestrzeń oraz możliwość na rozwój zawodowy i osobisty.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Donegal Sp. z o. o.
Jacek

Pracuje w firmie Donegal od 6 lat. Potwierdzam opinie o bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Ilekroć mam jakiś problem, zawsze załatwiam go z przełożonym (on z szefami). Firma zawsze wypłaca mi pensję na czas, otrzymuje też premie okazjonalne oraz świąteczne. To co sobie bardzo cenie to to, że zawsze jak poprosiłem o nieplanowane wolne w pracy to otrzymywałem zgodę. To jest dla mnie ogromnie ważne, bo mam małe dzieci i dzięki temu czuje komfort :D Jak w każdej pracy są super ludzie i mniej sympatyczni. Jednakże jak do tej pory radze sobie z tym dobrze :)

@Jacek

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Twoja opinia pokazuje jakimi zasadami kierujemy się w naszej organizacji.

@Barbara

Z pewnością kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje na dane stanowisko. Jeżeli masz agenta celnego to chyba szkolenia z zakresu nowelizacji różnych przepisów branżowych. Były też szkolenia typu : poznaj swoją osobowość, jak skutecznie współpracować w zespole. Przy okazji było wesoło. Awans to chyba masz na myśli wynagrodzenie ? Szkolisz się, poszerzasz zakres obowiązków, to za tym idzie podwyżka płacy. Firma się rozwija i wprowadza nowoczesne metody pracy i zarządzania, zespół młody. Generalnie jest ok.

Peggi

Byłam u nich na dwóch rozmowach na Ph i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona osobomi które je ze mną przeprowadzały był to Pan Dyrektor i KR.Juz dawno nie byłam na tak miłej rozmowie o pracę. Zero stresu dzięki czemu i Ja i mój przyszły pracodawca mogą się dowiedzieć wszystkiego co nas interesuje. Zarobki jak na tak firma (nie koncern) dobre. Warunki pracy oraz wymagania Firmy które zostały mi przedstawione są realne. Nie oderwane od rzeczywistości. Podejrzewam że praca w tej firmie była by normalna czyli taka jaka chcemy mieć. Jedynym minusem jak dla mnie jest auto bo jest dwu osobowe.Ale może innej osobie starajacej się o pracę u nich nie będzie to przeszkadzać.

R.

Praca w Donegalu jest OK. Można się dużo nauczyć i zdobyć spore doświadczenie. Polecam firmę osobom które szukają pracy - panuje przyjemna atmosfera w pracy.

Jacek

@Jacek

Iwona

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. W moim dziale każdy pracownik dostał podwyżkę jak tylko o nią wystąpił. Zasada jest bardzo prosta, jeżeli dobrze pracujesz podwyżkę masz pewną. Pracuję w firmie już 10 lat i nigdy nie spotkała się z sytuacją by zaangażowana osoba nie dostała podwyżki, o którą wnioskuje.

Misia
@Iwona

Serio z ta podwyżką? No a jak się składa wniosek o podwyżkę, to ile ona wynosi? To widoczne podwyżki np. kilka stówek? Czy symboliczne kilkadziesiąt złotych? Znacie stawki podwyżek?

były

Święte słowa, popieram całym siebie, kolejny pracownik jest droższy w tysiącach a nie wiele umie, w dzisiejszych czasach podwyzka 200 zł brutto nikogo nie satysfakcjonuje a motywacja i chęć do pracy spada

Mati Nowy wpis
@były

A jak Panu się pracowało w tej firmie, jeśli można wiedzieć? I jaki powód zaistniał, że jest już Pan byłem pracownikiem? Jak to było z satysfakcją z zarobków za Pana tam czasów?

Nowy wpis

Dziękujemy za opinię, ale nie możemy się z nią zgodzić. Każdy pracownik ma prawo do wnioskowania o podwyżkę i jak najbardziej jest mu przyznawana, jeśli są ku temu podstawy. Jesteśmy zawsze otwarci na rozmowy oraz negocjacje. Staramy się, aby nasi zaangażowani pracownicy czuli się docenieni. Zasady wynagrodzenia, które są ustalane z pracownikiem — są u nas zawsze klarowne i przejrzyste.

Aktualność
Donegal — jesteśmy blisko ludzi od 30 lat!

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Donegal Sp. z o. o.
Barbara

Hej, chodzi mi o prace tu jako Specjalista ds. Celnych. Widziałam, że oferują możliwość podnoszenia kwalifikacji. Czyli konkretnie co. Jakie szkolenia i jakie kursy konkretnie? A i czy jak się je zrobi to czy firma oferuje awans?

@Barbara

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Donegal sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Jaka jest atmosfera w dziale obsługi klienta? Nikt pod sobą dołków nie kopie? Warto składać cv? Widziałam stare ogłoszenie, ale może i bez tego można się zgłaszać? Poza tym czy zarobki sa dobre? Na jakieś premie można liczyć?

Kornel

Pracował ktoś na wsparciu IT w tej firmie jakieś opinie?

Zainteresowana

Jak wygląda praca w dziale marketingu? Jaka jest atmosfera? Pytam w związku z ogłoszeniem na stanowisko specjalisty ds. marketingu i social media. Czy jest aż tak źle?

Marketing to akurat najlepszy dział w tej firmie pod względem atmosfery i pracowników

Sabina
@Zainteresowana

Chyba raczej potrzebują więc rekrutują.

Kamila

A czemu akurat oni? To co tak właściwie w pozostałych się dzieje?

Czy w tej firmie są jasne zasady co do wynagrodzenia? Tzn. czy na umowie zawarte jest to, na co potencjalny pracownik umawia się z firmą? (Pytam, bo niestety wiele firm nie jest w stanie zapewnić na umowie normalnej, ustalonej stawki).

qwerty

Przed rozpoczęciem pracy ustalasz stawkę i później masz to na umowie.

Xx

Niestety firma nie robi nic, aby zatrzymywać wartościowych pracowników. Za to zatrzymali sie w czasie jeśli chodzi o zarobki i brak benefitow (gdzie w innych firmach to standard). A kiedy ktoś się zwolni, to jest wielkie zdziwienie.

Kamila
@Xx

Ok, ok a co potem po tym nagłym zdziwieniu się dzieje? Wszyscy wracają do swoich obowiązków i powtórka z rozrywki? :/ Pracownicy sami nie mogliby podjąć się rozmów, żeby wskazać widocznie dla nich problemy? Ktoś próbował zagadać?

Kawiorek
@Kamila

W każdej firmie ludzie odchodzą w poszukiwaniu lepszych pieniędzy, innych ścieżek rozwoju, dojazdu do pracy. Normalna sytuacja rynkowa, jak w każdej firmie. Jeśli jesteś dobry to będą zatrzymywać.

Maja
@Kawiorek

Racja, racja.. czyli w sumie da się ogarnąć podwyżkę/premie? Skoro piszesz, że firma może próbować zatrzymać dobrego pracownika

Czy w Donegal sp. z o.o. pracuje się na open space?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Donegal sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 5 listopada.

Pomocnik

Praca w firmie Donegal jest ok, ale nie można powiedzieć tego o zarobkach, No i niestety ale nie jest się doceniany za swoją pracę i zaangażowanie. W firmie jest kiepska atmosfera,No i nazywając ja po imieniu tworzy ja nadawanie na ludzi i niestety kierownictwo Magazynu,ktore pomylilo się z powołaniem, nie tworzy za dobrej atmosfery A wręcz ja psuje swoimi humorami no i ciągłym czepianiem się pracownikow. Niestety brak pojęcia o pracy fizycznej u tej osoby jest widoczny gołym okiem A jeśli coś nie jest po jej myśli to już jest źle, ogólnie rzecz ujmując brak słów...

Honorata

Jak jest tak, jak piszesz, to odpowiednie organa się zainteresują, tylko musiałyby wiedzieć, być powiadomione przez Was. A danych (imienia) to na Twoim miejscu bym nie podawała tutaj - jest przecież RODO.

John Łejn
@Honorata

Trochę chyba cie poniosło.... jednemu psu burek na imię? Jak wymienię imiona Andrzej Zofia Agnieszka Tomasz itp to też jest Rodo?

megi

jakie są zarobki na magazynie

Stefan
@megi

Dowiedziałaś się już czegoś o zarobkach w Donegalu? Też mnie ciekawi stawka na magazynie, więc jeśli byłaś np na rozmowie i już coś wiesz to koniecznie daj znać!

Arek

Czy to młoda dynamiczna firma ?

Ktoś tam
@Arek

Nie to nie jest młoda dynamiczna firma.

Ilona
@Ktoś tam

To jak w takim razie opisałbyś Donegal? I jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Widziałam we wcześniejszych wpisach zastrzeżenia co do tego.. Więc chciałabym się zorientować jak to wygląda obecnie w firmie. Coś się w tej kwestii zmieniło?

Olka

Praca w Donegalu nie jest tragiczna...Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o pracujących tam ludziach... (pracownicy biurowi). Plotkowanie za plecami, głównie babiniec- koleżanki jak są razem, jak osobno to każda o każdej plotkuje...donoszenie itd. Ogólnie atmosfera w pracy ciężka...nie polecam. Szefostwo ok...Ale co z tego...

Nymark41
@Olka

Podejrzewam Ze szefostwo nic nie wie co sie dzieje w firmie!!!zysk i tylko zysk!!

@pomocnik a jest to ciezka praca fizyczna?

Pomocnik
@Paweł

Czasami tak,szczególnie jeśli tak naprawdę 2-3 osoby pracują i dają z siebie 100% A reszta tak ooo. Przyjdź pracuj zobaczysz

Peggi

...

Jakie wynagrodzenie na stanowisku PH? Podstawa+premia? Jaki samochód? Czy jest możliwość korzystania prywatnie? Jak duże rejony do obsługi? Jakie plany?

tola

Jakim samochodem jeżdżą przedstawiciele?

Czarek

Bo pewnie trzeba bardziej zająć się swoimi obowiązkami i nie zwracać uwagi na pewne sytuacje!

Ilona

@..., jesteś zainteresowany pracą w Donegal sp. z o.o.? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Próbowałeś już aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego? @pr, czy możesz napisać coś na poparcie swojej opinii? W tym momencie kompletnie nic nie mówi osobom zainteresowanym pracą w Donegal sp. z o.o., więc dobrze, gdyby była poparta jakimiś konkretami.

Zostaw merytoryczną opinię o Donegal sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Donegal sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Donegal sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donegal sp. z o.o.?

Donegal sp. z o.o.