Kancelaria Radcy Prawnego- Konin

Konin

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego- Konin

Joanna

@pinkun skąd takie informacje, że staż bezpłatny? Właśnie pojawiła się nowa oferta pracy i poszukują studenta ze znajomością języka rosyjskiego, natomiast nie napisali nic o warunkach pracy. Może ktoś był na takim stanowisku i powie coś o warunkach jakie są?

pinkun

kaka, teraz nie widziałem takich ofert ale z tego co wiem to poszukiwali ludzi na staż. Podobno za darmo ...

Radca Prawny

Witam. Właśnie moja Kancelaria skierowała do Sądu kilka pozwów o zapłatę przeciwko Biernackim i wszystkim sugeruję ażeby zrobili tak samo. Proponuję swoje usługi jako Radca Prawny . [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Kancelaria Radcy Prawnego- Konin - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego- Konin