Raszewski Henryk Kancelaria Adwokacka

Koło

Opinie o Raszewski Henryk Kancelaria Adwokacka

Anka

Ja juz nigdy do mec.Raszewskiego nie pojde. Wszystko przegralem I bez pieniedzy zostalam.

Nikita

Ja mialam z tej samej kancelari ale adw.P.Kwiatkowskiego to jest adw.solidny.uczciwy.Godny polecenia.A adw.Raszewski niech bierze przyklad z ziecia.

Darek

Tez mialem tego mec.Prawda ze drogi I mi nie wygral sprawy a mowil ze z pewnoscia bedzie ok.Duzo gada ale nie na temat.Tez umnie nie byl na dwoch sprawach .Nie polecam Omijac z daleka ta kancelarie.Chyba ze chcesz dac zarobic kase za nic.

Szukasz pracy?

Ela123

Najgorszy adwokat jakiego mialam. Nie polecam. Wysokie mniemanie o sobie, nieskuteczny. Bardzo drogi, pieniadze chce od razu na pierwszym spotkaniu. Nie przychodzi na sprawy, A gdy juz przyjdzie wymadrza sie irytujac kazdego, mysli ze jest madrzejszy od wysokiego sadu. Pragnie aby wszystko bylo tak jak sobie zyczy. Gdybym mogl ustawialby nawet wysoki sad.

Syla
@Ela123 06.07.2016, 13:44

Witam! Korzystam z usług adwokata Raszewskiego, jednak nie umiem obdarzyć go zaufaniem. Zapłaciłam już duże pieniądze w sprawie rozwodowej jednak nie wiem czego mogę się spodziewać z jego strony. Dużo obiecuje lecz brak widocznych rezultatów, a wszystko już dość długo trwa. Jeżeli ktoś jest, bądź był w podobnej sytuacji niech to skomentuje. Nie wiem co mam robić dalej

Zostaw opinię o Raszewski Henryk Kancelaria Adwokacka - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raszewski Henryk Kancelaria Adwokacka