Opinie o German Contact w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy German Contact. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie German Contact o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Contact w Konin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na jakie benefity można liczyć w German Contact?

Stonka Nowy wpis

Radzę Wam trzymać się od tej firmy z daleka jeżeli nie chcecie mieć problemów. Za Nami problemy przez firmę GC ciągną się od 2010 roku aż do dzisiaj straciliśmy tylko ogromne pieniądze dla adwokata współpracującego z ww firma który nic nie zrobił. Adwokat ww ma nadal amnestię i nie pamięta od kogo brał potężne ciężko zarobione rękoma pieniążki. Na szczęście trafiliśmy na bardzo dobrego adwokata Polaka mieszkającego w De z którym jesteśmy prawie na finiszu naszej sprawy. Stanowczo ludzie od nich uciekajcie jak najdalej za nic nie biorą odpowiedzialności tylko wpędzają ludzi w ogromne kłopoty.

Jaki jest wkład kierownictwa German Contact w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aneta Nowy wpis

A to skąd ta Cisza na forum?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie German Contact? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Mati

Jak nie macie co robić z kasą to polecam, strasznie drogo!! Moje sugestie dla German Contact: Strasznie drogo,tylko dla bogatych. Lubię atmosferę w German Contact za: Miłe Panie

Misia

Lubię atmosferę w German Contact za: Bardzo miła obsługa, dobra jakość. Jestem zadowolona :-)

Szymon
@Misia

Twoja wypowiedź jest z poziomu osoby, która korzystała z usług firmy German Contact? Mogłabyś przedstawić bliżej, jak wyglądał Twój kontakt z firmą, której dotyczy wątek tego forum? Będę wdzięczny za przedstawienie większej ilości informacji na ten temat. Gorąco zachęcam.

Darek
@Szymon

Na chybił-trafił ;)

Edyta

Wiadomo coś o finale sprawy? Teraz głownie wypowiadają się osoby pokrzywdzone a na pewno warto byłoby poznać stanowisko pracodawcy - forum powinno być miejsce gdzie dokonuje się taka wymiana informacji.

???

czy ktoś ma może kontakt z osobą o inicjałach T.K.,której sprawa zakończyła się w lipcu 2016r.?

Basia

@GABI37 Bardzo proszę o kontakt do Pani rzecznik praw konsumenta w Koninie.Od lat mam problemy z German Contact i bardzo chętnie dolacze się do pozwu zbiorowego. Pozdrawiam

GABI37
@Basia

tel pani rzecznik (usunięte przez administratora)w Koninie

piotrek
@Basia

ja tez sie dołącze do tego pozwu

Łukasz

Nasza kancelaria z siedzibą we Frankfurcie nad Odrą specjalizuje się w pozyskiwaniu niemieckiego zasiłku rodzinnego (Kindergeld). Zapewniamy prowadzenie sprawy na każdym jej etapie, włącznie z wszelkimi instancjami odwoławczymi. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Opłata za pomoc w uzyskaniu świadczenia pobierana jest dopiero po skutecznym uzyskaniu ww. zasiłku rodzinnego. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych ze złożeniem wniosku, prowadzeniem sprawy przed niemieckimi urzędami oraz udzielaniem porad w ww. zakresie. Zachęcam do kontaktu, niezależnie od miejsca zamieszkania. Istnieje również możliwość indywidualnego spotkania na terenie woj. wielkopolskiego i lubuskiego. W celu uzyskania informacji dotyczącej współpracy z kancelarią prosimy o kontakt. (usunięte przez administratora)

Kinia12

Witam! Również mam problem z firmą Germany Contact . Firma ta zaproponowała mi adwokata w sprawie N.L za którego musiałbym wyłożyć z własnej kieszeni. Będąc na spotkaniu zaproponowałam im że poniose koszty adwokackie w zamian za zwolnienie mnie z prowizji to postraszono mnie sądem. Proszę o informację jeśli ktoś miał już sprawę dotyczącej prowizji do Germany Contact jak ta sprawa się zakończyła? (usunięte przez administratora)

???

czy ktokolwiek z państwa podpisując umowę z g.c. lub pełnomocnictwa osobom ,które miały nas reprezentować przed niemieckimi urzędami,wiedział,że wasze pieniądze będą przelewane na konta tych pełnomocników.Nam próbują wmówić,że sami się na to zgodziliśmy i podpisaliśmy takie dokumenty.Proszę pisać,wszelkie informacje mogą nam się przydać,gdyż mamy sprawę w sądzie. (usunięte przez administratora)

Lukasz

Witam, na wstępie dziękuję za kontakt z niektórymi z Państwa, celem wyjaśnienia wszystkich wątpliwości. W związku z tym, że niektórzy z Państwa dalej je mają, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami. Ponadto przedstawiam poniżej naszą aktualną i wiarygodną ofertę. Nasza kancelaria z siedzibą we Frankfurcie nad Odrą specjalizuje się w pozyskiwaniu niemieckiego zasiłku rodzinnego (Kindergeld). Zapewniamy prowadzenie sprawy na każdym jej etapie, włącznie z wszelkimi instancjami odwoławczymi. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Potwierdzeniem tego jest sprawa prowadzona przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości (www.curia.europa.eu, nr sprawy: C-612/10) zakończona korzystnym orzeczeniem na rzecz klienta. Opłata za pomoc w uzyskaniu świadczenia pobierana jest dopiero po skutecznym uzyskaniu ww. zasiłku rodzinnego. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych ze złożeniem wniosku, prowadzeniem sprawy przed niemieckimi urzędami oraz udzielaniem porad w ww. zakresie. Zachęcam do kontaktu, niezależnie od miejsca zamieszkania. Istnieje również możliwość indywidualnego spotkania na terenie woj. wielkopolskiego i lubuskiego. W celu uzyskania informacji dotyczącej współpracy z kancelarią prosimy o kontakt (usunięte przez administratora) Z poważaniem Łukasz Kaczmarek

Marian

Ja pierwszy raz słyszę cokolwiek o firmie, dlatego jestem tutaj, przeczytałem w gazecie ogłoszenia i jestem zaciekawiony, ogólnie to zachęcają sporą liczbą ofert i podobno dobrych pieniędzy, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakie to są zarobki właśnie?

kasia

Witam, mam problemy z firmą german contact, wysłano mi wezwanie do zapłaty, jesli Pani miała podobna sytuację, bardzo prosze o kontat (usunięte przez administratora)

wioletta1013@wp.pl

poproszę o to pismo bo mi też robią problemy (usunięte przez administratora)

LIDIA

Bardzo proszę o pomoc ! Podali mnie do sadu o zapłate prowizji a zasiłku nie załatwili Jesli ktos posiada pisma ,które mogły by mi pomóc to proszę o kontakt Potrzebuję świadków, dokumenty lub cokolwiec co mogło by mi pomóc Sprawa pilna Ja też chętnie pomogę innym

LIDIA

GABI37
@LIDIA

pani Lidio proszę na mojego @ pisać ponieważ german contact usuwa niektóre wpisy

paul
@LIDIA

witam też mam sprawę w sądzie z gc ja zapłciłem lamprechtowi gdyż uważam że to on w 90%przyczynił się do załatwienia zasiłku rodzinnego. wczasie podpisywania umowy z gc twierdzili że lamprecht to ich człowiek i że jego wynagrodzenie będzie z prowizji którą płacę gc .firma gc nie zapłaciła lamprechtowi ani grosza dlatego lamprecht przetrzymuje nasze pieniądze. niwiem co pani powiedzieli wczasie podpisywania umowy ale mnie to tak przedstwiono.również wczasie podpisywania pełnomocnictwa gc powinno nas powiadomić że wzrastają moje koszty.jeżeli jestpotrzebne dla pani takie stwierdzenie chętnie takie zeznania myśle że zewzajemnością (usunięte przez administratora)

paul
@LIDIA

nie podała pani swoich namiarów .czy potrzebny jeszcze świadek

Łukasz Kaczmarek

W związku z pojawiającymi się wpisami zachęcam Państwa do kontaktu z naszą kancelarią mecenasa Nico Lampechta - JURCON we Frankfurcie nad Odrą w celu wyjaśnienia statusu Państwa sprawy, a także w celu złożenia nowego wniosku o zasiłek rodzinny w Niemczech. Niejednokrotnie mogliście się Państwo przekonać, że nasza kancelaria działa w sposób uczciwy, a kontakt z nami jest bezproblemowy. W związku z tym zachęcam do kontaktu telefonicznego (usunięte przez administratora) Łukasz Kaczmarek

???

Jesteśmy dokładnie w takiej samej sytuacji . Też nasze pieniądze leżą na koncie pana Lamprechta .Natomiast biuro w Koninie żąda od nas prowizji, bo nie chcemy im podpisać wezwania przedsadowego do pana Lamprechta. Niech oni się z nim sądzą skoro go wynajeli. Prowizji nie zapłaciliśmy w związku z czym otrzymaliśmy przedsadowe wezwanie do zapłaty. I co dalej...? Ma pani jakiś pomysł? Co państwo robicie w tej sprawie?

od 9 lat nic mi nie zalatwili wczoraj bylam za swiadka w sadzie p lewandowski pozwal mojego szwagra o zaplate prowizji mimo ze szwagier sam sobie zalatwil zasilek pomogl mu p lamprecht a oni wolaja kase nastepna sprawa w czerwcu to nadaje sie do telewizji i prasy

krzyś

@sama Radziła się Pani jakiegoś prawnika?Jeśli German Contact nie wywiązuje się z umowy.Czy mamy szanse zerwać z nimi umowę i nie płacić prowizji.

kaktus

Ludzie tutaj nie wyrokują tylko piszą o swoich doświadczeniach i satysfakcji (lub raczej jej braku) konsumenta. Proszę się zatrudnić w firmie i zobaczyć jaki jest poziom obsługi klienta przed podpisaniem umowy, a jaki później. Jeżeli german-contact jest małą firmą jednoosobową, a nie spółką to jaki może mieć socjal? Odpowiedź jest oczywista.

Zostaw merytoryczną opinię o German Contact - Konin

German Contact
1.5/5 Na podstawie 84 ocen.

German Contact