apipol farma

Myślenice

Opinie o apipol farma

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Jakie są warunki zatrudnienia na stanowisko Product Managera? Czy Apipol Farma poszukuje aktualnie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam ofert pracy. Każda informacje będzie pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

fg
użytkownik zarejestrowany

@Maniek ale gdzie Ty dokladnie to widziales? czy moze to na ich stronie mozna znalezc albo jest moze po prostu rekrutacja wewnetrzna u nich w firmie..

elza

Jaki jest kontakt do rekrutacji pracowników czy można składać podania i jak jest jakiś email ,czy obecnie są przyjęcia na produkcję

pol

Czy może wypowiedzieć się ktoś kto pracuje w laboratorium? Jakie zarobki, atmosfera i czy ogólnie polecacie?

karolina

Czy w dalszym ciągu prowadzone są rekrutacje???są jakieś nowe przyjęcia?

Nowy

Obecnie w Apipol Farma jest nowy zarząd, który stara się jak może aby Apipol znów stanął na nogi po wyczynach poprzedniego zarządu, jest przy tym dużo czasochłonnej pracy ale idzie to w dobrym kierunku, trzymam kciuki za nowe siły i wierzę że Apipol znów będzie liderem na rynku. Wszytko z korzyścią dla Myślenic i ludzi pracujących w Apipol.

piki

I pomysleć,że cały biznas wywalił jeden czlowiek pan..... byli pracownicy wiedza kto

doprzedmowcy

Ach, jaka wspaniała autoreklama powyżej... No no, i ta CZOŁOWA firma w swojej branży... Miałem okazję jakiś czas temu jako czołowy specjalista w swojej branży być zaproszony tam na rozmowę. O pracę, no taką sobie, żeby było jasne. Owszem, nie powiem, zestaw pytań zupełnie standardowy, bez żadnych parapsychologicznych bzdetów, typu "czy jak idziesz po płytkach chodnikowych to po całych, czy tak, aby nie przekroczyć linii". To na plus. Natomiast na minus: Ludzie, jak zapraszacie kogoś na rozmowę o pracę, to weźcie chociaż po negatywnym rozpatrzeniu oddzwońcie na zasadzie "nie mamy etatów", "nie jesteśmy zainteresowani", albo po prostu "sp...j". To wszystkim, nie tylko Wam bardzo ułatwia sprawę. Jeśli chcecie odbić się od dna, to nie ignorujcie nikogo, kto ma dobre chęci, bo nie jesteście w stanie przewidzieć, kto może być jutro Waszym klientem.

szyszka

Jak się pracuje w księgowości w Apipol, czy trudno tam się dostać. Może ktoś był ostatnio na rozmowie.

pronto
użytkownik zarejestrowany

wystarczy wejść na stronę Apipolu, żeby przekonać się i w tym czym się specjalizują jak i w innych kwestiach odnoszących się do nich

Ułani
użytkownik zarejestrowany

A ilu pracowników zatrudnia apipol bo w zasadzie chyba dość szeroką ofertę mają dla klientów, ale nie mam stuprocentowej pewności.

bilek
użytkownik zarejestrowany

apipol posiada masę produktów na bazie miodu. Nie wiedziałem naprawdę nawet o wielu jego wykorzystaniach... a tu proszę

jojko

kiki
@jojko 01.03.2014, 12:48
ja wiem czy takie tanie. Wszystkie leki swoje kosztują. Może co do pracy warto wybrać się do apipolu bezpośrednio...

Nie żałuj... bo jakbyś podjął pracę możesz żałować.

,,,,,,??????????,,,,,,,,,,,

Jakiej pani Ani? Nie czaje o kogo chodzi :) To chyba jakaś pomyłka,nie ten zakład

toe

( usunięte przez administratora ). bardzo nie miła i nie przyjemna. nie nadaje sie na to stanowisko

We

Jak jest w tym Apipolu? Co macie do Pań w biurze i laboratorium?

Jakim kierownikiem?

Dobrym pomyslem na zrobieniem kariery w Apipol jest( usunięte przez administratora )

A laboratorium

Tadzi

Napiszcie, jak jest w Apipolu. Jak jest w laboratorium i biurze.

Mlecz

A jak jest w innych działach. Nie tylko na produkcji. Biuro, magazyn, laboratorioum.

nieznajomy

to wszysko prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

żołnierz

PRZYKRE JEST TO ,ŻE OSOBA KTÓRA KEDYŚ PRACOWAŁA NA PRODUKCJI A TERAZ JEST ZASTEPCĄ KEROWNIKA PRODUKCJI ZAPOMNIAŁA O JAK TO JEST BYĆ SZARYM PRACOWNIKIEM....WIELE NIESPRAWIEDLIWOŚCI....

żołnierz

ktoś poruszył dobry temat........ temat ocean

miron

zgadzam się z tą wypowiedzią , dodam że trzeba trzeba dużo mieć dobre układy z( usunięte przez administratora )- to dotyczy kwestii finansowej tzn. im większe znajomości tym większa premia oraz podstawa pensji

bestia

praca przez znajomości , bardzo niskie zarobki uwłaczające nazwie apipol

Zostaw opinię o apipol farma - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apipol farma