Marketing Consulting

Koszalin

Opinie o Marketing Consulting

Martyna

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisał na forum? Czy coś się w firmie dzieje?

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Marketing Consulting? Co więcej możecie napisać o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Jak uważacie, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy? Jakie macie rady dla przyszłych kandydatów?

agaton

@lolka dla hostessy 10 zł na godzinę. Hostessą nie mogę być ale 5 godzin dziennie po 10 zł zarobię przy roznoszeniu ulotek

Znacie dobrze firmę Marketing Consulting lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Marketing Consulting - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marketing Consulting