Opinie o STARPOL II Sp.zo.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STARPOL II Sp.zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STARPOL II Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARPOL II Sp.zo.o. w Starachowice

Dawid

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy i zastanawiam się na niektórymi wpisami!

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może cos więcej się dowiem?

Pan B

Witajcie ludzie ja jestem w Kempten już 13 lat pracuję przez Starachowice i Kielce. Megaterm oraz Starpol ale to jest nie istotne. Istotne jest to, że kontrakt ma wiele plusów a mianowicie to, że nie można narzekać na brak pracy i godzin pracy bo praca po 10h w tygodniu zapewniona jest no i dodatkowo po 6h w sobotę. O godziny nie ma co się przejmować, że tym bardziej płacą 1600 za nie. Także zapraszam i polecam.

Tarcze
@Pan B

Weź ty się rozbiegnij i tą pustą bańką w drzewo jeb.ij

Macholek

Młody

Na jakie można liczyć zarobki w starachowicach? Czy są premie?

PIOTR

Jak sie pracuje przez polska firme to tak jest wszedzie niemcy francja hiszpania dania najlepjej umowe przed wyjazdempodpisac a jak niemieska to przetlumaczona w 2 egzemplarzach niech sie podpisze pracodawca lub brygadzista wtedy moznna sprawe do sadu niemieckiego polskiego i duze odszkodowanie wiem cos otym tez zaczynalem przez polskie firmy oszukujace polski fachowcow teraz sam sobje szukam pracy i jestem zadowolony polskie pseudo firmy omijam szerokim lukiem

@Kontraktowiec masz rację. Założeniem pracy jest pracowanie, a nie picie alkoholu. I brak pozwolenia na picie nie jest żadnym minusem, a wręcz standardem. @Dk czyli polecasz wyjazd do pracy w firmie STARPOL II? Osoby chcące pracować na pewno będą zadowolone?

DK
@Karolina

Oczywiście polecam.

Dk

A ja sobie chwale robota jak wszędzie nie zaciężka nie za lekka. Koledzy bardzo pomocni zawsze można na nich liczyć. Brygadziści pomocni o co byś się do nich nie zgłosił zawsze wspomoga dobrym słowem. Zarobki mogą być.

Ktoś...

Odlewnia tarcz Breidenbach Robota ogólnie ciężka ale do ogarnięcia, większość brygadzistow to skończone... Zarobki to kpina nikt nie wie jak jest stawka i jak jest płacone i za co. W umowie napisane że wypłata ma być 10 a jest z reguły 15 jeden dostanie 1400 a drugi 1600 tyle samo Godzin ogólnie kpina No i te rękawice które trzeba sobie taśma zaklejac Albo jak wspaniały brygadzista zapomni zamówić i nie ma rękawic TYDZIEŃ LUB Więcej co z tego że tarcze gorąca musisz sobie radzic ale kur.. kask to musisz mieć bo BHP a rękawice to co kur...

Kontraktowiec
@Ktoś...

Byłem tam na kontrakcie (to już mój kolejny w Niemczech) i niczym się nie różni od innych. Fakt jest taki, że nie ma tam pozwolenia na picie wódy i bardzo dobrze, bo porządek musi być, a jak ktoś zamiast do pracy przyjeżdża chlać, to nie ten kontrakt. A co do tych nieszczęsnych rękawic...nikt nigdy gołymi rękami nie pracował, a to że trzeba czasami małą dziurkę zakleić, to chyba nie jest żaden problem. Robota jak robota i jak chce Ci się pracować to będziesz i nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Robota dla facetów, a nie maminsynków. Pozdrawiam kolegów...

@Ktoś... jak to jest możliwe, że pracownicy firmy STARPOL II nie wiedzą ile zarabiają? Nie macie tego określonego na umowie? I jak sobie radzicie bez tych rękawic? Nikt się do tej pory nie poparzył?

@Strahu a co dokładnie usłyszałeś na rozmowie o pracę do firmy STARPOL II, że uważasz te zapewnienia za bajki? Czy na podstawie opinii na forum wywnioskowałeś, że te zapewnienia nie będą miały związku z prawdą?

Strahu

Wszystko się mija z warunkami jakie przedstawiają w Starachowicach. Zobaczymy czy wynagrodzenie też. Narazie daje około 40% to co rozmawiało się na rozmowie o prace. Same bajki. Jedyna prawda to że praca ciężka. Na samym początku pokazane jest że rządzą starsi pracownicy. Nawet taka błachostka jak internet wifi tylko dla wybranych którzy siedzą godzinami a ty kombinuj. Jak nikt to nikt polityka większości. Pozdrawiam

Czarnybk

Witam,mam zamiar jechać do pracy jako szlifierz odlewów kolo Lipska, czy ktokolwiek mi coś opowie o tej pracy i ludziach???

Ave
@Czarnybk

Byłem tam, nie polecam. Chyba ze nie masz wyboru.

@Strahu daj znać czy Twoje pierwsze wrażenie się potwierdziło czy raczej zmieniło na temat pracy w firmie STARPOL II? @zastanawiam_się jesteś zainteresowany pracą w STARPOL II? Czy pytania Twoje są związane z tym, że już zaaplikowałeś czy może wahasz się odnośnie aplikacji? Co zdecydujesz?

@rb40

pracuje kilka miesiecy i tak : praca cieżka , schody , ale płacą dobże nawet ponad 2 tys, praca do ok 17, kierownik uzgodnil ze nie ma pracy w soboty. praca w sobote rzadko. niemiec opiekuje sie , rodzinna atmosfera. nawet teraz pomaga, bo mu zalerzy.Płacą uczciwe pieniądze terminowo, zusy,, a do tego wszystko zapewniają:zakwaterowanie darmowe, dojazd do pracy za darmo, ciuchy za darmo, a na koniec można odzyskać podatek niemiecki.

przyszly
@@rb40

a kolego w jakim miescie pracujesz

zastanawiam_się
@@rb40

Czyli 2 tys € można wyciągnąć? To w takim razie ile godzin miesięcznie trzeba na taką wypłatę? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Jakie są potrącenia z tej wypłaty czy może to już na czysto, na przelew?

Strahu

Praca okazała się bardzo ciekawa dla tych co lubią wyzwania. Płace zależą od tego ile się zrobi bo na akord ale daje się rade. :) bardzo ciekawa okolica. Koledzy bardzo pomocni.Pozdrawiam

Strahu

Coś mi się zdaje ze przedstawiciele firmy którzy oferują pracę w Polsce z Panami brygadzistami w Niemczech nie współpracują ze sobą a szkoda. Wprowadzają w błąd organizacyjny co prowadzi do nieporozumień niestety i początkowych komplikacji. Zobaczymy jak potoczy się to dalej, może to tylko pierwsze wrażenie... :) taką mam nadzieje .Pozdrawiam :)

Czy są osoby, które pracowały w firmie STARPOL II jako szlifierze odlewów koło Lipska? Możecie opowiedzieć o swojej pracy użytkownikowi @Czarnybk? Jaka atmosfera panuje w pracy? jakie mieliście obowiązki? Jak ogólnie wyglądał Wasz dzień pracy i czy byliście zadowoleni?

@rb40 chce, żeby na forum każdy miał dostęp do dużej liczby prawdziwych informacji o firmie STARPOL II Sp.zo.o. Użytkownicy zainteresowani pracą zaglądają tutaj w celu dowiedzenia się czegoś przydatnego i ja właśnie swoimi pytaniami chcę im pomóc.

@rb40 rozumiem, że poleciłbyś pracę w STARPOL II Sp.zo.o. dla osób szukających nowej pracy? Czy chciałbyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Są jeszcze jakieś inne zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

@rb40
@Karolina

a cos ty taka ciekawa

Zostaw merytoryczną opinię o STARPOL II Sp.zo.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w STARPOL II Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STARPOL II Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARPOL II Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARPOL II Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w STARPOL II Sp.zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARPOL II Sp.zo.o.