Firma "PAULA"

Kalisz

Opinie o Firma "PAULA"

Paula -

To miejsce pracy jedynie dla absolwentów świeżo upieczonych,albo idiotów-naiwnych petentów,donosicieli.Właścicielka,(usunięte przez administratora) która dostała pod władanie firmę od tatusia to jeden wielki śmiech na sali."Pamela" jest znacznie bardziej trafną nazwą dla firmy. Kompletny brak kompetencji,a mniemanie o sobie hrabiny. Z przykrością muszę stwierdzić,że zasadniczą wadą Pani(usunięte przez administratora) jak i samej pracy w tej firmie jest brak jakichkolwiek zalet..

Zostaw opinię o Firma "PAULA" - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma "PAULA"