Servis Security Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o Servis Security Sp. z o. o.

plk

walgz, nawet jeżeli ktoś będzie się odpowiednio starał to nie ma szans na otrzymanie umowy o pracę? Dla mnei to niezrozumiałe, chociaż gdzieś widziałem, że będą poszukiwali ludzi do pracy ale raczej nie teraz. Jeżeli ktoś miałby jakiś cynk to proszę niech da znać.

walgz

Firma tylko na umowach zlecenie szkoda

A.K

Bardzo dobra firma miło wspominam chętnie podejmę współpracę jeszcze raz Pozdrawiam A.K Szamotuły

Znasz dobrze firmę Servis Security Sp. z o. o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Servis Security Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Servis Security Sp. z o. o.