Opinie o Bestim Sp. z o.o. w Ceków-Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bestim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bestim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestim Sp. z o.o. w Ceków-Kolonia

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Bestim Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca c.

Ttok Nowy wpis

Kierowca c?najniższa krajowa panie kolego.

Nnn Nowy wpis

Witam wszystkich powiem tak najgorsza firma ,kilka lat pracy,dawanie z siebie wszystko każdego dnia i żadnych podwyżek,zatruwają życie(przez takich nie da się znaleźć pracy na stałe).Nigdy nie idźcie tam.

Xxx

Jeśli ktoś chce zarobić jakieś pieniądze jako spawacz, to nie przyjmuj się do tej firmy. Wywyższają dwie brygady, które zarabiają pieniądze, a innym oddają same najgorsze prace, na których się nie zarobi.

TAKITAM
@Xxx

jedną, tylko jedną brygadę i ukraińców

@Xxx

Ja jestem z tej "wywyższanej" brygady i wypłata za miesiąc ciężkiej pracy akordowej, z dwoma sobotami, to 3900... SUPER K...A SUPER!!!

Dick Nowy wpis
@Xxx

Chyba że jesteś Ukrainiec, oni mają 30 na godz i przygłupy polocki 15- bravo Bestim

Spaw

Witam. Ile wyciąga w tej firmie na rękę dobry spawacz?

@Spaw

Jak dobry to z 7 koła na rękę

srolo
@Lolo

7 koła to ekipa ukraińców co robią biegiem 10-12 godz. dziennie cały miesiąc na okrągło

spawacz
@srolo

widocznie jestem (usunięte przez administratora) spawacz bo 10 lat tu robię i nigdy 5 tys. nie przekroczyłem

Mikołaj

Kolega wcześniej pisał, że 5000 na rękę nie można wyrobić. Inni, że 3000 płacą w Bestimie, a w porywach 4000. To chyba z premiami lub nadgodzinami? Pracujecie na zmiany, czy stałe godziny?

Honorata

Ej od czego to zależne, że oni takie stawki różne ponoć mieli? Bo jednak 7 kafli a 5 to różnica. :(

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA C+E KRAJOWY w firmie Bestim Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Przyjmują spawaczy?

tak

@123

Ile realnie zarabiacie?

keffir

od 30 lat, cały czas

Kefir
@Lolo

Spawacz tu robił nie będzie za 3 tyś, popierdułki przyjmują przyuczają i oni są spawaczami byle ciele byle miał 2 nogi i ręce

Były
@Lolo

Przyjmują, ale nie polecam chyba że chcesz pracować charytatywnie.

@Kefir

Czyli nie ma sensu startować nawet jak rzeźba okrutna pracownika a kasa śmieszna.?

@Spawacz

Zarobki są bwysokie, ciekawe komu się tak nudzi w weekendy, że anonimowo tyle jadu z siebie wylewa.

Sasza

Jest spoko nienarzekam

Zulugula
@Lolo

4 tys. (usunięte przez administratora) miesiąc z sobotami w smrodzie dymie biegiem cały czas biegiem oczy wiecznie naświetlone kręgosłup i nogi bolą na okrągło 24 godz na dobe aż nawet ciężko jest usiąść na krześle taki (usunięte przez administratora) ból i 4 tys. SHOCK

mosioek

taka tam robota dla przygłupów te 3 tys zarobisz zawsze a nieraz i 5 ale wiejskiemu przygłupowi to za świat, nawet tępaki 30 km jeżdżą żeby te 3 tys zarobic, brak słów

wulkan

mega szefostwo i klimat, a kto chce zarobic to zarobi i to fajna kase

Spswacz

Spoko firma, choć warunki stanowisk i socislne są bardzo słabe...Pracowałem w kilku zakladach w okolicy i nigdzie nie ma takiej atmosfery jak w Bestimie???? kierownicy i szefowie normalnie goście. A zarobki różnie z głodu nikt nie umiera.

Zenek

Spoko coe idzie zarobix

Zorqny

Robota spoko kaska fajna ,podnieśli coś nawet

Polecam

Sławek

Stabilne zatrudnienie, większość osób pracuje tutaj od kilku dobrych lat

Spawacz

Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę

Sław

To solidny pracodawca, precuje w tej firmie od 10 lat, wypłaty zawsze na czas, całośc na konto i wysokie zarobki.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Bestim Sp. z o.o.?

mały

całe wynagrodzenie na kato zarobki spawacza minimum 3500 zlezy od checi mozna zarobic tez 6000

Pryk
@mały

Minimum to 2000 a 6 tys to Ukraińcy może wyjdą jak napierdolą 300 godz

Xxx

Na konto

@Pryk

Dokładnie tak! Zero organizacji a na temat kierowników to nawet się nie będę wypowiadał... Skoro Ukraina nie wraca to. Musi to. O czymś swiadczyc

Rambo

Fajna firma, dobra atmoswera idzie zarobić

Lech

@keffir a to ile zarabiacie?

Jarek

@mały a to co trzeba robić żeby zarobić na tą wyższą wypłatę ?

Olek

@Lolo właśnie, czy na rękę wchodzi koło 5 tys?

Lolo

Witam. Jak wygladaja zarobku spawaczy jak umowa noo i atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Bestim Sp. z o.o. - Ceków-Kolonia

• Jak się pracuje w Bestim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bestim Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • 59
    62-834 Ceków-Kolonia