DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ

Ul

Opinie o DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ

tadeo

Czemu niby miałoby się posypać @kapsk firma niezłe sobie radzi i ma coraz więcej transportów międzynarodowych może nawet będą w związku z tym kogoś szukać

Firma b.źle zarządzana, chaos decyzyjny, trzeba świecić oczami przed kontrahentami, ponieważ osoby decyzyjne nie maja odwagi rozmawiać z takowymi.Pracownicy są mobingowani i poniżani.Traktują ludzi jak śmieci, a jak zwróci się uwagę to jest wielkie Halo i straszenie naganą do świadectwa pracy.Kardynalne błędy popełnione przez współdecytów (nie właścicieli) zrzucane są na innych pracowników.Nie polecam pracy i jakiejkolwiek współpracy z ta firmą. Pozdrawiam

mzlota
@66666 18.08.2011 10:41

jeżeli mówisz prawdę to podaj swoje dane, jeżeli nie to znaczy że jesteś zwykły oszczerca.

Zostaw opinię o DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ - Ul

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ