TESCO

Lędziny

Opinie o TESCO

użytkownik zarejestrowany

w Tesco to chyba caly czas sa jakies rektrutacje i to na rozne stanwosika..ale to nic dziwnego przeciez tyle oni maja tych sklepaow i to w całej Polsce

Ala

Mnie tam jakoś nikt nie drażni...Obsługa jest OK Lubię ten sklep, wszystko pod ręką, blisko, od rana cieplutkie bułeczki, reklamówki na zakupy, do wózka nie potrzebuję złotówek,żetonów czy innego złomu. Warzywa mają ok, nie jak na targu pomarznięte, a jak mi coś nie pasuje to zawsze można wymienić i nikt mi nie robi z tego tytułu jakiś problemów.

sysia

ej no co ty gadasz...... ja tam codziennie robię zakupy i to jest jeden z lepszych sklepów w okolicy..... a ta [usunięte przez moderatora] jest spoko....

TO TESCO TO JEST NAJGORSZY SKLEP W LĘDZINACH DAREMNE BRAK TOWARU WIECZNIE A PERSONEL DO KITU A W SZCZEGÓLNOSCI KIEROWNICZKA [usunięte przez moderatora] SZKOADA PISAĆ NIE POLECAM TEGO SKLEPU NIKOMU

Zostaw opinię o TESCO - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO