Majster Plus

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Majster Plus

APILARA

Witam.Nie dawno kupiłem drzwi w firmie Majster Plus, drzwi na cały dom. Jestem zadowolony, pomierzyli, dostarczyli, zamontowali, żadnych problemów. Polecam.

xXx

Pani Patrycja z sklepu miła, kultura i obsługa na najwyższym poziomie... natomiast właściciel mało dba o klientów, nie spełnia obiecanych słów. pracownik bardziej kompetentny od pracodawcy

szymek

Witam serdecznie miesiąc temu miałem okazje korzystać z usług świadczonych przez firmę Majster Plus Poza ceną paneli reszta asortymentu do montażu paneli w cenach bardzo wysokich oni za listwę progowa zamiast 20 zł liczą 53 zł 50 kołków rozporowych u nich to cena 53 zl a w sklepie ok 5 do 8 zł listwy wykończenia beznadziejny montażysta który liczy tylko na 100 zł za przeniesienie jednej szafki ta firma to po prostu żenada naciągacze i złodzieje. Ogólnie zamiast 2 tys w sklepie zapłaciłem 2400 w Majster plusie z darmowym montażem paneli

Zostaw opinię o Majster Plus - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majster Plus