INOXA

Opinie o INOXA

Aktualność
Jesteśmy dumni z ogłoszenia, że firma INOXA została ponownie wyróżniona nagrodą Diamenty Forbes 2024. To prestiżowe wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszego zaangażowania w ciągłe dążenie do doskonałości, innowacyjności oraz wysokich standardów jakościowych.

Dla naszej firmy, otrzymanie tej nagrody po raz piąty jest wyrazem uznania naszych działań oraz determinacji w budowaniu silnej marki, opartej na zaufaniu naszych klientów oraz partnerów biznesowych. To również zobowiązanie do dalszego rozwoju, innowacji i doskonalenia naszych produktów oraz usług, aby nadal spełniać oczekiwania naszych klientów i utrzymać pozycję lidera w branży.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym oraz pracownikom za ich ciężką pracę, zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam osiągnięcie tego wyjątkowego sukcesu. Jesteśmy pełni zapału i gotowi kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakościowe i przyczyniają się do sukcesu naszych klientów.

?!?

Firma fajna. Pieniądze też dobre. ja pracuje i nie narzekam,koledzy tez. Wiadomo trzeba pracować jak wszędzie

@?!?

Zgadza się.

Nowy wpis

Aktualność

I jakie są zarobki na wózku? Ktoś z parę miesięcy temu napisał, że pracować trzeba… czy zatem mimo wszystko dodawane jest może cos konkretnego na motywacyjne? Jakieś benefity? Albo nawet premie? Aktualne wózki w jakim są stanie? Jak się nimi operuje?

Aktualnie zmienił się system pracy w naszym magazynie i zadania z wykorzystaniem wózków widłowych wykonują magazynierzy mający stosowne uprawnienia w miarę potrzeby. Premie wypłacane są regularnie pracownikom, którzy wykazują odpowiednie zaangażowanie wyrażone w wykonywaniu odpowiedniej ilości zadań w określonym czasie przy utrzymaniu oczekiwanej jakości. Wszystkie wózki są w nienagannym stanie technicznym i są regularnie serwisowane i poddawane przeglądom UDT.

@INOXA

Premia jest więc wynikowa? Nie ma uznaniowej? Z opisu można rozumieć, że ustalane jest to przez normy, tak? czy ulegają one zwiększeniu z roku na rok czy jednak trzymają się raczej stabilnego poziomu?

Jakie są warunki zatrudnienia w INOXA?

Nowy wpis

Umowa o pracę.

Aktualność
Z dumą pragniemy poinformować, że firma INOXA ponownie otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2023. Ranking ten przedstawia najdynamiczniej rozwijające się polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Gazele Biznesu to przede wszystkim dobre wyniki finansowe, dynamiczny rozwój, uczciwość i wiarygodność. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom i Klientom, bez których powyższe osiągnięcie nie byłoby możliwe.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Puls Biznesu.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INOXA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik magazynu?
Irek Dibua

Pracuje jako wózkowy, praca super. Wiadomo pracować trzeba. W firmie nie ma miejsca na alkoholizm i lenistwo.

Czy INOXA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Przedsiębiorstwo.
POD ZNAKIEM DYNAMICZNEGO ROZWOJU
Lata 2020 -2022 to okres silnego wzrostu w firmie Inoxa Sp. z o.o. Wyznaczając kurs na większą wydajność i sprawniejszą logistykę zadbaliśmy o odpowiednie działania i inwestycje: optymalizacja procesów magazynowych i zmiana layout-u magazynu, nowy system WMS firmy Mantis Group, magazyny automatyczne Kardex Shuttle 700 XP. W wyniku tego osiągnęliśmy w 2022 roku rekordowy obrót w wysokości ponad 81 mln złotych.
andrzej.k

Bardzo miła obsługa.

Kandydatka

Witam, ja chcialam zapytac jak pracuje sie na kompletacji zamowien na magazynie w Inoxa w Jaworznie? Czy jest ciezko? Bardzo prosze o odpowiedzi, ogolnie opisanie powyzszego stanowka pracy

Alan

Witam . Czy to normalne że zakład spóźnia się z wynagrodzeniem ?

@Alan

Firma Inoxa Sp. z o.o. wypłaca wynagrodzenia w terminie.

Aneta

Czy atmosfera pracy w tym miejscu jest w porzadku? Ta Pani obok Dyrektora wzbudziła mój niepokój, czy nie wprowadza ona niezdrowej atmosfery w tej firmie?

Halina
@Aneta

Którą Panią masz na myśli i co Cię niepokoi tak właściwie?

@Aneta

Pani Aneto, przykro nam, że rozmowa rekrutacyjna nie przyniosła Pani pozytywnej kwalifikacji i kontraktu w Inoxa Sp.z o.o. Skąd zatem Pani niepokój o atmosferę w naszej firmie? Mamy się dobrze i wspólnie osiągamy spektakularne sukcesy.

@INOXA

Zgoda.

Halina
@Zoom

Skoro tak się zgadzasz to napiszesz coś więcej o tych spektakularnych sukcesach? Jakie przykładowe znalazłby się na liście i jakie są plany na nowy rok tak właściwie. Firma pod koniec bieżącego coś ogłasza?

Bożena

Skąd u ciebie takie oburzenie? Co się stało, że masz takie zle zdanie na temat firmy?powiesz coś więcej?

?!?

@?!?

Zgadza się.

Kandydatura

Ciekawa firma, wysylasz cv i poimimo, że spełniasz wymagania masz status odrzucony. Nie ma w tym nic złego, mogli być lepsi, z większym doświadczeniem. I nagle po krotkim czasie ponownie oferta na to samo stanowisko. I tak sytuacja kilka razy się powtarza. Nasuwa się pytanie, czy ogloszenia są wystawiane dla żartu? Czy pracodawca szuka niemożliwego?

@Kandydatura

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Firma Inoxa Sp. z o.o. to firma wyjątkową, oparta na wyjątkowych ludziach. Nie każdy może tu trafić. Razem osiągamy sukcesy na miarę naszej pozycji na rynku. Jedenaście tytułów Gazeli Biznesu, ostatnio tytuł e-Gazeli Biznesu, dwa Diamenty Forbes – ten drugi w bieżącym roku. Co do zaś ofert pracy to podajemy zakres obowiązków, oczekiwane kompetencje, ale nigdy nie podajemy kryteriów wyboru kandydatów/tek. To chyba oczywiste. Dodatkowo zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia oferty bez podania przyczyny. Jesteśmy małą firmą i nie jesteśmy w stanie odpowiadać na każdą aplikację. Życzymy powodzenia w znalezieniu pracy!

Nikoś
@Zoom

Ciekawa reklama, dużo chwalenia się, a na sam koniec czar pryska. Życzę powodzenia w znalezieniu odpowiednich pracowników!

Alicja
@Kandydatura

Ciekawe to co piszesz, a może za duże widełki wynagrodzenia podałeś? Może bezpośrednio się z nimi skontaktować telefonicznie?

Oleg

Dzień dobry wszystkim. Rozglądam się za nową robotą, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Jaworzna. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie INOXA? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Oleg

Kwasoodporny

Pracowałem w kilku firmach, więc postaram się dać wiarygodną opinię. Ogółem ludzie fajni (nie wszyscy oczywiście), atmosfera również. Zarobki stosunkowo niskie - w porównaniu do innych magazynów, bo o tym stanowisku mowa (różnica w wypłacie pomiędzy tą firmą, a następną w której się zatrudniłem to prawie dwukrotność). (usunięte przez administratora) Prośba o jeden dzień urlopu to wyzwanie. (usunięte przez administratora)

HR
@Kwasoodporny

Opinia może i wiarygodna (wzbudzająca zaufanie) ale raczej nieprawdziwa, dlatego podaj zarobki, na które się powołujesz i miejsce zatrudnienia. Co do magazynu - aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko magazyniera. Osoby zainteresowany możliwością podjęcia pracy w naszej firmie w przyszłości zapraszamy do naszego biura. To najlepsze źródło prawdziwych informacji. Urlopy w naszej firmie są udzielane zgodnie z planem urlopów i Kodeksem Pracy. Inoxa Sp. z o.o. jest oparta na wartościach i zarządzana poprzez wartości (https://inoxa.pl › misja). Między innymi dlatego jesteśmy wiodącym dostawcą na rynku polskim w swojej branży.

asdf

asdf

Wojciech
@asdf

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Jeśli już odwiedzasz ten wątek na forum napisz proszę o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia w firmie. Pomożesz w ten sposób innym osobom szukającym pracy.

O
@Wojciech

Ha ha ha wynagrodzenie w tej firmie i zatrudnienie,daj spokój...

Wojciech
@O

OK czyli nie jesteś zadowolony ani z pracy ani z pensji? Uważasz, że kasa jest nieadekwatna do ilości obowiązków, czy o co chodzi?

Weronika

@Momo, a napisz proszę jak jest z premią? Czy łatwo ją wyrobić? Przyznawana jest co miesiąc? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Inoxa? Napisz o tym!

Momo

Pani Weroniko proszę się nie sugerować wpisami osób które zostały zwolnione ponieważ źle wykonywały swoją pracę. Najbardziej rzetelną opinię otrzyma pani od obecnych zadowolonych pracowników.

Momo

Jeden z najlepszych pracodawców w rejonie (obecnie w Jaworznie). Bardzo dobre wynagrodzenie, system premiowy. Pakiet socialny, możliwości rozwoju. Szacunek i zrozumienie dla pracownika. Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o INOXA - Jaworzno

• Jak się pracuje w INOXA?

Zobacz opinie na temat firmy INOXA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INOXA?

INOXA