Opinie o Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl w Dynów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl w Dynów

Ireneusz Nowy wpis

A co aktualnie słychać w firmie, może firma potrzebuje teraz nowych ludzi?

pracownik Nowy wpis

Teraz jest lepiej, kiedyś może dziadowo ale firma sie rozwija. Placa ok.

Rzeszowiak Nowy wpis

Dobra firma. Polecam. Płaca jak to w Polsce, ale nie robią w ciula.

gimp Nowy wpis

Witajcie wszyscy. Interesuje mnie ta firma , jednak nie chce nagle stanąć w miejscu. Stąd moje pytanie czy firma umożliwia podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji poprzez jakieś szkolenia itp .?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
xxx

Umowe jesli oczywiscie dostaniesz to za najnizsza plus reszta do reki, socjal brak no moze dostaniesz karpia na swieta.Firma dziad bo sie nie rozwijasz a uwsteczniasz.

stary pracownik

Doradzam wszystkim lepiej byc bezrobotnym niz w takiej firmie pracowac.

Klient ......

Kupowałem kiedyś siatkę na ogrodzenie w firmie Ostel na Boya ... mają dobrą siatkę ogrodzeniową tylko trzeba umieć się targować niechętnie kupiłem u nich ale teraz jestem z niej bardzo zadowolony ... powiem tak pracuje tam dwóch świetnych fachów od ogrodzeń stary i młody obaj jak nie masz pojęcia o montażu siatki doradzą i wytłumaczą co i jak.. Pozdrawiam

Były Ostelowiec

Racja ..firma dziad zwłaszcza w Ropczycach i Rzeszowie . Właściciel OK . Socjal OK . Wypłata płaci gorzej niż murzynowi na plantacji bawełny. Ma dotacje z PEFRONU - to mógłby dać ludziom trochę zarobić tym którzy oczywiście mają grupę ON... ale ogółem jest właścicielem zamożnym to wszyscy powinni dobrze zarabiać . Ogółem firma źle zarządzana za dużo kiepskich doradców się kręci wokół (usunięte przez administratora).

brw11

firma dziad 1. kasa hehehehe na zasiłku mają wiecej 2. socjal brak 3.premia brak -(wirtualna choc czasem wystarczy na waciki) 4.atmosfera -zalezy w którym miescie. W Rzeszowie pracuja same buraki 5.brak mozliwosci rozwoju a raczej bym powiedział ze człowiek sie uwstecznia 6. właściciel nie ma zielonego pojecia co sie dzieje w oddziałach bo inwestuje gdzie indziej 7.klijentowi mowi sie ze towar bedzie za tydzien a pozniej za nastepny tydzien bo i tak nie przyjdzie sam zrezygnuje ( wytrwali przychodzili po 4-5 razy)ale jak moze byc towar skoro firma nikomu nie płaci , dziw ze jeszcze jej nie zaorali (usunięte przez administratora)czesc

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl - Dynów

Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl