Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl

Dynów

Opinie o Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl

Teraz jest lepiej, kiedyś może dziadowo ale firma sie rozwija. Placa ok.

Rzeszowiak

Dobra firma. Polecam. Płaca jak to w Polsce, ale nie robią w ciula.

gimp

Witajcie wszyscy. Interesuje mnie ta firma , jednak nie chce nagle stanąć w miejscu. Stąd moje pytanie czy firma umożliwia podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji poprzez jakieś szkolenia itp .?

xxx

Umowe jesli oczywiscie dostaniesz to za najnizsza plus reszta do reki, socjal brak no moze dostaniesz karpia na swieta.Firma dziad bo sie nie rozwijasz a uwsteczniasz.

stary pracownik

Doradzam wszystkim lepiej byc bezrobotnym niz w takiej firmie pracowac.

Klient ......

Kupowałem kiedyś siatkę na ogrodzenie w firmie Ostel na Boya ... mają dobrą siatkę ogrodzeniową tylko trzeba umieć się targować niechętnie kupiłem u nich ale teraz jestem z niej bardzo zadowolony ... powiem tak pracuje tam dwóch świetnych fachów od ogrodzeń stary i młody obaj jak nie masz pojęcia o montażu siatki doradzą i wytłumaczą co i jak.. Pozdrawiam

Były Ostelowiec

Racja ..firma dziad zwłaszcza w Ropczycach i Rzeszowie . Właściciel OK . Socjal OK . Wypłata płaci gorzej niż murzynowi na plantacji bawełny. Ma dotacje z PEFRONU - to mógłby dać ludziom trochę zarobić tym którzy oczywiście mają grupę ON... ale ogółem jest właścicielem zamożnym to wszyscy powinni dobrze zarabiać . Ogółem firma źle zarządzana za dużo kiepskich doradców się kręci wokół (usunięte przez administratora).

brw11

firma dziad 1. kasa hehehehe na zasiłku mają wiecej 2. socjal brak 3.premia brak -(wirtualna choc czasem wystarczy na waciki) 4.atmosfera -zalezy w którym miescie. W Rzeszowie pracuja same buraki 5.brak mozliwosci rozwoju a raczej bym powiedział ze człowiek sie uwstecznia 6. właściciel nie ma zielonego pojecia co sie dzieje w oddziałach bo inwestuje gdzie indziej 7.klijentowi mowi sie ze towar bedzie za tydzien a pozniej za nastepny tydzien bo i tak nie przyjdzie sam zrezygnuje ( wytrwali przychodzili po 4-5 razy)ale jak moze byc towar skoro firma nikomu nie płaci , dziw ze jeszcze jej nie zaorali (usunięte przez administratora)czesc

Zostaw opinię o Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl - Dynów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.Chr.OSTEL MICHAŁ OSTAFIŃSKI www.ostel.pl