Agencja Reklamowa A Vista Group sp. z o.o.

Opinie o Agencja Reklamowa A Vista Group sp. z o.o.

Edyta

@smerfetka ich strona internetowa jest dostępna cały czas, są tam podane wszystkie kontakty do biura oraz adres. Na pewno nie powinno być w takim razie problemów ze skontaktowaniem się z nimi.

smerfetka

Witam Macie może jakieś namiary na jego wspólnika? Bo chyba tam we dwóch działali.

erf

hej @topik no wiesz co nie ma jak ego teraz ocenic powniewaz od dawna nie bylo zadnej oferty pracy od nich

Damian Borkowski

OSZUST UWAŻAJCIE ZDALA OD FIRMY- Leszek Piwowar Vista Group Cyprysowa Warszawa miałem okazję pracować w tej firmie. Zadrudnił mnie i Ewelinę zostaliśmy przyjęci na stanowisko kolsuntant sprzedawca. Robiliśmy inne całkowicie rzeczy. Strone internetową, sklep internetowy dla oszusta Piwowara, Ewelina przezentacje multimedialne, ocenę konkurencji, mieliśmy po 20 zadań bylismy odpowiedzialni za wszystko. Fima ma kupe długów, jest nie wypłacalna, sądzi się ze wspólnikiem, jedna wielka masakra Jeżeli napotkałeś tą opinie to wiedz że chce dla Ciebie jak najlepiej ale z vista group się pożegnaj. Nie dostaniesz umowy, dostaniesz grosze. 500zł Uważajcie na komentarze pod spodem które usprawiedliwiają tą firmę. To sam Leszek Piwowar

anonimus
@Damian Borkowski 17.01.2013 11:50

A ciekawe co się z L. Piwowarem i spółką dzieje - ponoć gdzieś w Angli działją - ktoś słyszał ?

filip

co to za bełkot i tak wiadomo że chodzi o firmę VISTAGROUP na Cyprysowej firma porażka, dostać tam umowę to jest dopiero wyzwanie, jak ktoś chce pracować na czarno polecam z przyjemnością

Nikuś

pisałem o VISTAGROUP biurze projektowym na Cyprysowej. to spółka jawna a nie z o.o. O a vista Group sp. z o.o. nic niestety nie wiem.

Nikuś

święta prawda, Wielki szacun internatuto. Nierobów to już chyba nigdzie się nie trzyma. Nawet w tak pewnej pracy jak administracja są zwolnienia. Znam klimaty tej firmy bo moja psiapsiułka tam mocno działa. Jest wniebowzięta i bardzo zadowolona. Szkoda że nie ma do nich już rekrutacji. Sam bym wystartował :)

jojo

wszędzie wymagają doświadczenia i kwalifikacji, jak ściemniasz to ci dziękują - a póżniej są jęki i żale.

taaa, bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie czaruj kolego przyginałem karku w unijnym jop-ie, tam też jest walka o kasę której ci nie dadzą za ładne oczy.

dio

Jeżeli to ta sama firma co dawniej VistaGroup to uciekajcie jak najdalej.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa A Vista Group sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa A Vista Group sp. z o.o.