całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks

Kielce

Opinie o całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks

witkacy

słuchajcie, a w jakich miastach jest tens sklep, bo ja akurat mieszkam w Waszawie i przyznam, że nie widziałem nic takiego jeszcze.. a w sumie jak sklep jest całodobowy i ma dobry asortyment to pewnie w czasie imprez bym tam wstępował co jakiś czas i nie musiał się martwić, z ecoś gościom zabraknie nagle.

pOLI

Praca w sklepie 24godzinnym na pewno ma swoje plusy i minusy. Na pewno trzeba uwzględnić swoje bezpieczeństwo, bo różnych oszołomów można mieć za klientów, a z drugiej strony prawo gwarantuje, że po nocce ma się dzień wolnego. Opcja bardzo ciekawa, chociaż utwierdziłbym się w tym przekonaniu gdybym poznał zarobki.

jorguś
@pOLI 31.01.2015 22:13

jeśli już ludzie pracują po nocach w takich sklepach ogólnośpożywczych to spokojnie... raczej mają oni otwarte tylko jakieś okienko, także jesli nie zrobisz głupoty i nie podasz towaru zanim Ci ktoś nie zapłaci to nie powinieneś mieć problemów z tego typu pracą. Inna sprawa to czy taka robota właściwie się opłaca ;)

Michał

o jakiej promocji mówisz @mateo? tak się składa że jestem dość bardzo pięćdziesiąt plus ale do emerytury jednak trochę mi brakuje i szukam żeby gdzieś się zaczepić, ale nie słyszałem żeby były jakieś ulgi/promocje/dodatki dla pracodawców zatrudniających ludzi w dość podeszłym wieku. Będe wdzięczy na wszystkie informacje.

/Olel

Ciekawe skąd to i czym to się objawia. Może ja również spróbuję w najbliższej rekrutacji jak będzie ...

mateo

teraz jest duża promocja zatrudnienia osób - że tak to ujmę ogólnie - Pięćdziesiąt Plus, a może się uda w Feliksie!

A ja dostałem gratis pół kilo smacznych mandarynek. Super ludzie

witam jestem klientem tego sklepu i potwierdzam że pracodawcy to prostacy do potęgi wciskają towar na siłe i rozdają zgniłkl jako gratisy Dziewczyny które tam pracują muszom być bardzo zdesperowane

jk

Pracowałam tam jakiś czas ale nigdy nie widziałam odświerzania wędlin czy innych produktów .Nie ma takiej potrzeby bo hurtownie zabieraja przeterminowane towary.Jeśli ktoś chce zarobić to może ,ale musi pracować a nie udawać że pracuje.

agnieszka 2

Ja też pracowałam w tym sklepie i mogę się wyrazić tylko dobrze. Tam nie tolerują lenistwa. to fakt. Jak ktoś chce pracować to i zarobić może. Z przyjemnościa polecam ten sklep.

lola

świerzy towar pani raczy żartować?? tam z kientem i swierzym towarem nikt się nie liczy najwżniejsze zeby sprzedać coż ze przeterminowane lub umyte to nie sprzedawczyni je tylko klient... pracowałam tam i jestem równie zbulwersowana tym sklepem jak poprzedniczki atmosfera okropna a pracuje się za grosze.

gaga

Witam. Ja mam całkiem inne odczucia. Pracuję w tym sklepie od dwóch lat i nie złego powiedzieć nie mogę. Jak komuś się chce pracować to jest doceniony. Towar zawsze jest świeży. Pozdrawiam wszystkich byłych i przyszłych pracowników tego sklepu.

alla

hej jutro mam iść tam na rozmowę dziewczyny czy to prawda co piszecie? doradźcie mi co mam robić? naprawde jest tak źle w tym sklepie?

bella

okropni pracodawcy atmosfera w pracy bardzo cięzka dziewczyny tam pracujące są okropne i fałszywe każda donosi a pensja na czysto 33 zł dniówka...

Zostaw opinię o całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks