Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marzanna Danecka

Sosnowiec

Opinie o Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marzanna Danecka

Daniel
użytkownik zarejestrowany

Ja mam pytanie o stawki, jakie Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marzanna Danecka oferuje nowym pracownikom? :)

Ela

Super miejsce, a na temat pracy to znajoma tam pracuje jako asystentka i bardzo sobie chwali :)

Lemon

Nowocześnie, rzetelnie i uczciwie. W tej klinice leczę się dobrych kilka la, jestem stałym klientem i niezamierzam zrezygnować bo jakość opieki na najwyższym poziomie.

Koralgol

Pełne zadowolenie z lecznia kanałowego. Przyjęty prawie, że na wejściu, bez poczekania. Ból minął jak ręką odjął, ząb zaleczony.Porządne gabinety.

Zostaw opinię o Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marzanna Danecka - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatna Praktyka Stomatologiczna Marzanna Danecka