Flexteam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Flexteam Poland Sp. z o.o.

Bialy75

Czy ktoś pracował jako kamieniarz proszę o pomoc

Maja
użytkownik zarejestrowany

Śledzisz fanpage firmy na fb? Tam znajdziesz najnowsze wiadomości o dostępnych ofertach pracy i zleceniach. Więcej informacji uzyskasz zaglądając w zakładkę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,60304,0,0,facebook

pola
użytkownik zarejestrowany

Posiadanie 2 letniego doświadczenia to nie jest duży wymóg, ale jakie są zarobki?

Tomek

Ile flexteam płaci monterom-hydraulikom w Belgii? Mam spore doswiadczenie w Belgii,oni wydzwaniaja do mnie i obiecuja...przyzwoicie,ale czy to prawda?! Interesuje mnie ile za godzinę netto lub za srednio za 160 godzin netto. Dziękuję Tomek.

monter

ja zaczynam w poniedziałek, kontakt super, niemieckie warunki pracy, umowa i zarobki niemieckie, zapewnione zakwaterowanie. podobno szukają bardzo dużo osób

kontakt do firmy Flexteam Poland na stronie internetowej www.flexteam.pl

kontakt do firmy Flexteam Poland na stronie internetowej www.flexteam.pl

olo

ja aplikuje na traktorzystę, 7 eur netto za h i wszystko organizują dodatkowo mieszkanie, lunch oraz przejazd. mam nadzieje ze się załapię. super oferta na 3 miesiace, czekam teraz na akceptacje klienta z fr

justa

Amanda, ja pracuję jako asystentka działu kas, wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma problemu , jestem bardzo zadowolona z pracy dla tej agencji, to już druga praca przez agencję pracy tymczasowej i tutaj zdecydowanie polecam

justa

sezonowy

pracuje we francji jako sezonowy zbieramy jajka z żona na duzeje farmie jest bardzo dobrze, placa 7eur ale wszystko mamy zapewnione mieskzanie i obiad wiec odkladamy kase. praca ma byc na jakies 5-6 mies. firma laci bez opoznien i wszystko ok a i z biurem nie ma problemu aby cos pomogli. polecamy z czystym sum ieniem

Flexteam

Do Traktor. Pracownicy sezonowi w rolnictwie zarabiają tyle samo co pracownicy francuscy , czasem nawet więcej. Stawki są ustalane przez klientów francuskich, a nie przez agencję. Gratuluję Panu takiej pensji. Proszę jednak pamiętać, że nasi pracownicy są zatrudnieni w Polsce i oddelegowani na wykonanie zlecenia do Francji na okres 3-4 m, gdzie otrzymują wyżywienie i zakwaterowanie, dojazd do pracy jest również zapewniony. Zatem dodając te wszystkie koszty pracownik tak na prawdę dostaje większe wynagrodzenie.

traktor2

ta jak pracujesz po 12 h dziennie to Ci wychodzi 2000 , pracuje we fr od lat sezonowo i stawki sa podobne ok 7-8 eur netto w rolnictwie za h wiec nie sciemniaj , skladam cv do flextem , zakjwaterowanie i jedzenie w tym wiec do domu wroce z czystym zyskiem

Murarz

Byłem juz we flex i potem w innej agencji i szczeze to flex jest bardzo ok, wypłaty zawsze są , płaca mi w murarce ok 1600-700 eur za mies ,mieszkanie za darmo , inne agencje obiecują złote góry a potem alb nie ma roboty albo kasy. Umowa jest polska i jak dla mniento nawet lepiej bo łatwiej w razie czego iść do sadu pracy w polsce

Tynnk

Witam mam pytanie czy pracuje ktos dla flexteam w belgi przy tynkach jaka to jest firma czy wyplacalna czy regularnie placa i na jakich umowach czy polskich czy belgijskich pytam iz jestem w antwerpi przyjechalem z innego biura ale nie ma pracy i mam wybor albo do polski bez pieniedzy albo zmienic biuro a moze ma ktos namiary na jakies godne biura oferujace prace w belgi

Ba

A ile wogole mozna zarobic miesiecznie w flexteam

Tynnk

Witam mam pytanie czy pracuje ktos z biura flextem przy tynkach na terenie belgi prosze w miare mozliwosci o szybka odpowiedz jak placa na jakich umowach polskich czy belgijskich iz jestem w antwerpi zostalem bez pracy i nie wiem czy zjezdzac do polski czy przejsc do nich bo widze ze jakichs duzych stawek nie placa

Darek

Rozumiem że praca w Belgii i Francji na umowach o pracę na warunkach lokalnych a nie polskich. Proszę precyzować ogłoszenia bo tej klasy specjalistów nie interesują polskie warunki płacowe.Mieszkam w Belgii i zarabiam tyle co Belg.

Pablo

Tak pracujemy po 8 w sob i niedz nie ma roboty, nie powiem że to leka praca ale przynajmńiej mozna odpocząć w wekend

Pablo

Nie ale z tego co mi wiadomo to podobna robota, układanie kabli w domach, mój kumpel tam był i wrócił bo cos ma z kręgosłupem i zwolnienie, firma płaci na zwolnieniu Był zadowolony i raczej wróci. mieszkaja w jakimś domu. Ja mieszkam z kolega w mieszkaniu i jeszcze chyba mogą tu nam dokoptowac 2 osoby, warunki dobre, mieszkanie normalne , ja tam polecam, agencja jest w porzadku, jak praca bedzie kiepska to możesz to zgłosic zawsze do agencji

karolek

Jestem elektrykiem zarobki ok 1800 eur na reke

nikoo
@Pablo 12.02.2016, 20:33
Jestem elektrykiem zarobki ok 1800 eur na reke

"Pablo" pracujesz może w Belgia-Hasselt ? możesz mi napisać coś więcej; ile godzin pracujecie, co to za robota,jakie mieszkanie? dostałem propozycję i chciałbym się cos wiecej dowiedzieć.

tadek

A jaka kasa w tej BELGII że Pablo taki zadowolony? Warunki belgijskie czy polskie?

pablo

wyjezdzam wlasnie po raz drugi z Flexteam Poland , tym razem do Belgii, pierwszy kontrakt byl udany trwal pol roku, teraz podobno tez ok pol roku zarobki dobre jestem zadowolony z tej wspolpravy

elektryk

Pracuję od miesiąca w Belgi Praca cięzka ale warunki dobre. kontakt z agencja super i wynagrdzenie tez na czas, kazdemu życzę takiej obsługi , ta agencja w porownaniu do innych jest na wysokim poziomie

aga

Odnosząc się do powyższego wpisu (darek) to jeśli miałbyś jakieś praktyki lub podjął jakiejkolwiek pracy w biurze rachunkowym to miałbyś doświadczenie w optimie lub na innym programie. Z tego co mi przedstawiono na optimie pracuje klient ale nie znaczy, że odrzucają osoby, które miały jakiekolwiek doświadczenie w innych programach. Ja byłam na rozmowie, a już nie jestem studentką (pół roku po studiach) i już jestem skierowana na drugi etap rozmów do klienta. Polecam agencję. Bardzo profesjonalna rozmowa i rzetelnie przedstawiona oferta.

aga

Zosia

Polecam Flexteam Poland. Pracuję za pośrednictwem tej agencji na stanowisku asystentki biura. jestem bardzo zadowolona z pracy dla tej agencji.

Zdziś

jestem teraz na urlopie w Polsce. pracuje dla agencji we Francji w gospodarstwie rolnym. wszystko jest ok moj pracodawca jest wymagajacy ale bardzo w porzadku, a agencja bez problemu kontakt i wszystko terminowo

Sylwester

Byłem w agencji na rozmowie rekrutacyjnej na przedstawiciela handlowego, rozmowa bardzo profesjonalna ale jednocześnie miła. Czekam na odpowiedź czy moja kandydatura spotka się z akceptacją klienta

Tomek

Ja znalazłem pracę za pośrednictwem tej agencji,pracuję jako sales manager dla ich klienta, cała rekrutacja poszła sprawnie , kontakt z agencją bardzo dobry. polecam!

darek

ja pracuje już dla drugiego klienta firmy Flexteam Poland. Pierwszy klient w Belgii był taki sobie ale dało się wytrzymać, teraz jestem we Francji i jest super. nasza współpraca układa się bez zarzutu. Panie w biurze zawsze chętne do pomocy! polecam!

serio

Polecam agencję Flexteam Poland. Ludzie pamiętajcie, że przecież agencja nie ponosi odpowiedzialności za to jak traktuje Was pracodawca użytkownik. Zawsze możecie zrezygnować ze współpracy z danym pracodawcą i poprosić agencję o przeniesienie do innego klienta. Flexteam Poland ze swoich obowiązków tj. administrowanie umów, zgłaszanie do odpowiednich urzędów oraz wypłaty wywiązuje się bez zastrzeżeń !!

ww

a ja polecam tę agencję! jestem zadowolony ze współpracy

ww

Ktos sie zamnie podaje ja niepolecam tej agencji

Beata

współpraca z agencją bardzo dobra, klient też ok, pracuje się dobrze , dostaję wynagrodzenie, jestem zadowolona.

ww

Bardzo polecam tę agencję!!!

Olka

Pracuję jako asystentka ds. księgowości. Praca bardzo przyjemna, agencja spełnia wszelkie oczekiwania. Wynagrodzenia na czas, umowy zawsze w terminie. Bardzo polecam agencję Flexteam Poland!

Michał

Flexteam Poland to profeska. Nie ma z nimi problemu. Byłem na kilku wyjazdach na produkcji, na zbiorach. Praca zgodna z umową , zarobki też są w porządku.

zdzisiek

Zgadzam sie. Koordynator Robert jest z firmy od klienta. Jest wymagający ale mozna sie dogadać. Niektórzy są po prostu za słabi i nie wytrzymują tępa pracy i niestety muszą odejść lub sami rezygnują. Praca jest ok i jak ktoś jest pracowity to da radę, a jak ktoś pyskuje i nie słucha to niestety musi szukać innej pracy

Flexteam

Do max. Agencja nie ma koordynatora na budowie i na pewno nie jest to koordynator jak Pan to nazwał z francuskiej agencji. Wprowadza Pan ludzi w błąd. Koordynatorem jest osoba zatrudniona przez klienta, przez firmę , w której panowie pracują, przez Pracodawcę Użytkownika. Niestety ale w żadnym wypadku agencja nie może wpływać na to kogo bezpośrednio zatrudnia klient u siebie w firmie i kogo wyznacza na koordynatora pracowników tymczasowych. Zgłaszamy klientowi wszystkie uwagi pracowników ale najwyraźniej firma jest zadowolona z pacy swojego koordynatora. Pragnę zaznaczyć, że w tej firmie jest kilku pracowników tymczasowych , którzy dogadują się z koordynatorem i pracują pod jego rządami już kilka lat.

max

Z agencja Flexteam nie ma problemów , problem jest z agencja we Francji i koordynatorem od budowlanki na południu Francji, zrobili gówniarza koordynatorem i wydaje mu sie że wszystkie rozumy pozjadał pomiata ludzmi, zwalnia w zależności od humoru w dany dzień i tak dorpowadził ze tam juz nie ma kto pracować. trzyma swojego ojca i siebie a nic tak naprawdę nie umie. Wiem co mówie bo dopiero zjechałem. A to włąsnie agencja Flexteam powinna interweniować bo z ludzi pracujących ma zarobek i powinna zgłosić taki fakt jak ich sie informuje do agencji francuskiej i takiego gościa powinni usunąć.

Ziutek

Pracuje w gospodarstwie rolnym we Franci. Warunki bardzo dobre, bardzo dobra agencia Flexteam wypłaca mi wynagrodzenie co miesiac ok 5. jestem zadowolony, dawno takich dobrych warunkw pracy i zakwaterowania nie miałem za granico

Jula

Chwalę sobie współpracę z agencją Flexteam Poland. Jestem asystentką działu kas w Warszawie. Pracuję za ich pośrednictwem. Wynagrodzenia i wszystkie dokumenty zawsze są na czas. Polecam!

kaczor

Jestem w Belgi, razem z kolegami juz kilka mies na kontrakcie jako elektrycy. Wszystkie wypłaty na czas. agencja bez zarzutu

Jurek

pracujemy z żoną na produkcji we Francji. BEZ PROBLEMÓW!!

bob

pracuje na budowie we francji z klientem roznie bywa ale z agencja nie ma zadych problemow, to juz drugi kontrakt za ich posrednictwem i nie mam problemow z agencja , zawsze rozliczaja sie jak nalezy i jest bardzo dobry kontakt z biurem

ruda

Flexteam Poland polecam! Pracuję jako asystentka biura za ich pośrednictwem. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Administrator strony

Informujemy, że wiadomości nie zgodne z prawdą i działające na szkodę firmy będą usuwane.

Zostaw opinię o Flexteam Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexteam Poland Sp. z o.o.