Agencja Reklamowa S4

Kraków

Opinie o Agencja Reklamowa S4

Anon

Pracowałem w S4 12 lat temu. M.S. który odszedł to był gość ambitny, który stawiał sobie cel i go realizował. Agencja szła jak lokomotywa za jego aktywności. Po odejściu wszystko siadło. M.P. bujał i jak widać buja dalej w innym wymiarze. Oprócz tego wypłaty na czas.

Lalka

Pracowałam w agencji s4 7 lat temu. Bardzo sobie chwaliłam. Fajni ludzie, szefostwo, wypłata na czas.

Doświadczony przez życie

Jeżeli chcesz pracować w agencji z prawdziwego zdarzenia to......omijaj S4 szerokim łukiem. W Lidlu i Biedronce lepiej być kasjerem, bo przynajmniej będą Ci płacić na czas. W Krakowie jest dużo ciekawszych i lepszych agencji do których możesz skierować swoje "kroki": Hand Made, Eskadra, Heads Advertising, Opcom.

tomasz

Agencją zarządzają niekompetentni ludzie bez wyobraźni i szacunku do swoich pracowników. Obecnie sytuacja wygląda tak, że z braku peniędzy na wypłaty część pracowników zostało zwolnionych, cześć zwolniła się sama i właściwie każdy, kto będzie miał okazję na pewno to zrobi. Do tej pory nie zostały uregulowane jeszcze pensje za luty. Nowi pracownicy są nadal rekrutowani, ale współczuje każdemy kto trafi do tego miesca.

DawnoTemu

Pracowałem. Fajna agencja, ale szef/właściciel M.P. oderwany od rzeczywistości i realiów człowiek.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa S4 - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa S4