Markson - Nieruchomości

Tychy

Opinie o Markson - Nieruchomości

Iza

@Nika rozumiem, że nie jesteś zadowolona z usług firmy, ale w jakim sensie firma okrada ludzi? To są dość mocne słowa, dla potencjalnie zainteresowanych pracą osób - są one bardzo niepokojące. Każdy poszukuje pracodawcy, który jest uczciwy. Opowiesz dokładniej, co masz na myśli?

Iza

@mak czy proces rekrutacyjny składa się z jednej rozmowy, czy też ma on więcej etapów? Czasami są to dwie tozmowy, czasami obejmuje on dodatkowe testy. Jak to funkcjonuje w tym przypadku?

mak

Ciekawe, jak w ogóle wygląda u nich przebieg rozmowy rekrutacyjnej, wiecie jak? Chciałbym się do nich załapać, bo oprócz dobrych zarobków można liczyć na socjale.

lala

Pracowałam w Markson i dobrze wspominam te firmę. Większość firm w tej branży prowadzi system prowizyjny. Biuro jest już długo na rynku,opinię jako pośrednika ma dobrą. Można liczyć na pomoc doświadczonych przełożonych w problemowych sytuacjach,których nie brakuje w tym zawodzie, ale też trzeba coś dać od siebie żeby zarobić. Nie tylko w Markson, Wszędzie. Pozdrawiam

Obiektywnie

Podstawowa pensja???Ha Ha dobre sobie!Przychodzisz do biura codziennie minimum na 4 godziny OBOWIĄZKOWO! ale płacone za to nie masz.Biuro mają zatem obstawione za darmo.Za zerwanie miesięcznej umowy musisz zapłacić im 100 zł!!!!Pieniądze możesz zarobić tylko na procencie od transakcji ewentualnie jakieś grosze od pozyskania 6 umów.Obiektywnie -właściciele znają się na swojej robocie, jak będziesz robić dużo transakcji będzie git tylko czy to możliwe jak masz słabą reklamę oferty?

Rabuś

Witam. Jeżeli to czytasz to dam Ci jedną, krótką radę- omijaj to biuro z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oszukana

Oj tak to jest mega kpina pracowałam pare miesięcy wlascicielka robi wszystko żeby przejąć podpisane umowy na nieruchomości ogólnie jak przyjdzie klient do ciebie to w czasie jak jej nie ma bo baba przynosi taki wstyd ze się zapasc pod ziemie można straszne prostactwo. Ale ile by się nie pracowalo to nic nie zarobisz i tak. Pozatym jak wlasciciele biura nieruchomości miga zalegać z czynszem za wynajmowany lokal ? W glowie sie nie mieści. Omijac z daleka nie polecać .. Odradzać ludzia i współpracy i zatrudnienia

poszkodowany

Pracowałem w firmie Markson - Nieruchomości kilka miesięcy za darmo,oszuści przejęli moje nieruchomości. Szybko śię przekonacie czym to biuro śmierdzi. Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą w tym biurze to omijać.

klientka

To biuro to jakaś kpina. Przyszłam tam jako klientka, a Pani nie dość, że nie potrafiła doradzić to jeszcze proponowała mi pracę a raczej naganianie na ich rzecz mimo, że w ogóle nie szukam pracy! Na ofertę, która miała mi zostać przesłana na maila czekałam 2 tygodnie. Oferta była zupłenie nie taka jakie wymagania przedstawiłam. Jak oni mogą nadal być na rynku? Cwaniactwo i naganiactwo.

Nika
@klientka 04.03.2015 12:08

Omg,poszła klientka a prace zaproponowali.To są jakieś kpiny!!!!!!!!!!!!Co za firma,haha

Nana...

Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą w tym biurze to lepiej poszukać sobie lepszej roboty i to płatnej bo tutaj pracujesz za darmo. Porażka naobiecują tyle że na koniec nie ma nic siedzisz w biurze 4 godziny za darmo jak ci się trafi klient to może zarobisz. Jednym słowem odradzam nie dajcie się wykorzystać.

są_takie_dni

Diable, jestem zainteresowana współpracą z tym biurem. Mógłbyś bliżej opisać, z czego wynika Twoje niezadowolenie z Marksona. Już bez emocji, z anielskim spokojem;)

Diabeł

Witam. Więc wyżej wymienione biuro składa z kadry która nie ma najmniejszego pojęcia o tym co robi w biurze jest jeden wielki chaos tzn daną nieruchomością zajmują się wszyscy nikt więc prosze sobie wyobrazić jak może być pożądek w takiej firmie jest to nierealne!! Niemogę sie zagłebiać i wtajemniczac Was bardziej ponieważ bede kierował sprawę do sądu okręgowego!! Więcej napiszę po zakończeniu sprawy!! Dodam tylko tyle że szybko śię przekonacie czym to biuro śmierdzi już po pierwszej wizycie!! Pozdrawiam

Nika
@Diabeł 13.09.2014 11:24

Właśnie,w ten sposób nas naciągneli złodzieje!!!!!!!!Bardzo dobrze że wogóle daje sie o nich opinie!!!!Niech sie ludzie dowiedzą kim oni są!!!!Z nas głupków robią!!!!Nie odbierają tel,a jak już to mówią-nie mieliśmy czasu zadzwonić dowiedzieć sie.Jak można nie mieć czasu wykonać 10 minutowy telefon i zadzwonić!!!!

Zostaw opinię o Markson - Nieruchomości - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markson - Nieruchomości