Opinie o Aplex w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aplex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aplex o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aplex w Rzgów

Damian Nowy wpis

Widzę że firma szuka magazyniera z obsługą wózków widłowych, jaka atmosfera panuje ? Warto aplikować na to stanowisko? Jakie wynagrodzenie może otrzymać nowy pracownik z doświadczeniem zawodowym w pracach magazynowych ????...

Oliwia Nowy wpis

Chcialabym sie doinformowac jak Wam sie pracuje w firmie , jaka panuje atomsfera i czy rotacja pracownikow jest duza. Prawda jest ze opinienie negatywne sa usowane z forum ? Pozdrawiam

Barbara Nowy wpis
@Oliwia

Cześć, pytasz o to, jak pracuje się w firmie Aplex, jaka jest atmosfera i jak przedstawia się kwestia rotacji pracowników. Ja niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale proszę, żebyś bardziej doprecyzował swój komentarz, wtedy innym użytkownikom będzie łatwiej odpisać. O jakie stanowisko pracy pytasz? Albo jaki dział firmy?

Prywatny Nowy wpis

Firma spoko ale ochrona pilnująca firmy masakra niekulturalni poprostu bez poziomu szczególnie ten co dziś ma służbę wieczornom .

arkadiusz

Witam szukam pracy najlepiej na produkcji , posiadam doświadczenie na jaką pensję można liczyć w tej firmie, jaka atmosfera panuje ?

@arkadiusz

Pensja jest wystarczająca. Atmosfera w pracy nie powinna być istotna, bo do pracy się przychodzi pracować, a nie spędzać czas w miłej atmosferze.

@sesha
@Odpowiedź

Как можно попасть на этот завод?

amelia

Jakie zarobki na produkcji w waszej firmie?

@amelia

Dopasowane do umiejętności i doświadczenia, a także stażu pracy. W skrócie, wystarczające i spełniające przynajmniej minimalne stawki wynagrodzenia.

Pirun

Witam, jaki system zmian w aplex obecnie panuje?

@Pirun

Wróciliśmy do 4brygadowek.

Swiezak

Witam mam pytanie czy w firmie Apex są płacone socjalne i np bony lub dodatki na święta.

Nom
@Swiezak

Nie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Aplex?

Pomocnik

To zależy od stanowiska, a co za tym idzie, od osoby, z którą się będzie rozmawiało.

Kama

A szukają tylko ludzi z grupą inwalidzką?

uknow

Witam czy firma poszukuję pracowników na stanowisko operator wtryskarek bez doświadczenia ? Jeśli tak to tez pytanie ile zmianowa jest praca

jola

Czy firma zatrudnia na umowę o pracę? czy zleceniówka ?

michał

Czy teraz obecnie firma przyjmuje na produkcje? Mowa o człowieku z doświadczeniem na produkcji ale bez grupy inwalidzkiej. Proszę o informacje. Ile sie zarabia na rękę.

Bartas

Ile możne zarobić ustawiać z doświadczeniem ustawianie programowanie robotów itd.

Magazynier

Nie radzę nikomu podejmować pracy a wózku. Chyba że masz bardzo twardy charakter i psychikę.

marel
@Magazynier

Przecież to zakład pracy chronionej .

@Magazynier

Witam, myślę, że każdy zainteresowany powinien sam spróbować i ocenić. Odnoszę wrażenie, że wszystkie negatywne opinie odnośnie pracy na magazynie pochodzą od jednej, "urażonej" osoby ...

Rzepka
@Magazynier

Hey, jak wygląda praca w firmie Aplex na magazynie? Podobno firma się rozwija ale słyszałem że duża rotacja pracowników tam jest,czy to prawda? Zarówno kadry kierowniczej jak i wózkowych

Z76

Ile zarabia operator cnc

No

No 4tys zarobisz na 2 miesiące.

@No

Witam serdecznie, zarobki uzależnione są od kwalifikacji oraz doświadczenia, po okresie próbnym także od zaangażowania. Pozdrawiam.

Kuta

Fajna praca jest tam gdzie nie szukają nowych. A tu regularnie szukają widzę. (usunięte przez administratora)

@Kuta

Witam serdecznie, zatrudniamy wielu pracowników, na różnych stanowiskach w związku z czym nie unikniemy rotacji.

novy

Na jaką pensję może liczyć nowo zatrudniona osoba na Produkcji? Jakie są zmiany? Czy łikend też się pracuję? Proszę o informacje gdyż szukam pracy i posiadam doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie.

X
@novy

Sa 4 brygady, pracujemy w systemie 4 brygadowym 3 zmianowym na okraglo (czyli w soboty i niedziele tez) 2x rano 2x popoludnie 2x na noc 2x wolne. Normalny wolny weekend sobota-niedziela wypada co 6 tygodni.

@X

Witam serdecznie, faktycznie niektórym pracujące weekendy nie odpowiadają, jednakże jest gro osób, którym pasuje to, że dzięki takiemu systemowi mają wolne w tygodniu. Kwestia potrzeb pracownika :) Pozdrawiam.

Kuźwa

Nie 4tys zarabiają podobno na wózkach super praca tak kierownik mi mówił pisze co słyszałem.

Czy jest możliwość w Aplex pracy na część etatu?

Odpowiedź

Witam, niestety nie. Gdyby zmieniły się Pana/Pani preferencje odnośnie zatrudnienia serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Aplex - Rzgów

• Jak się pracuje w Aplex?

Zobacz opinie na temat firmy Aplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aplex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aplex?

Kandydaci do pracy w Aplex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aplex
1.5/5 Na podstawie 228 ocen.
  • ul. Długa 19
    95-030 Rzgów