Renault Polska

Lubin

Opinie o Renault Polska

Jerzyk

Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie powód do narzekania. Dawno nikt nie pisał więc ja chciałbym dodać, że firma jest spoko i polecam.

Weronika

@qwerty, dlaczego? Powiedz coś więcej.

dyziowaty

Moja opinia jako klienta jest jak najbardziej pozytywna. Przygoda z tym serwisem rozpoczęła się w 2006 roku przy naprawie tylnych hamulców w R19 Chamade. Koszt nie był niski ale 100% zadowolenia. Następny był R Safrane i również wszystkie operacje wykonane były profesjonalnie. Od 2010 roku serwisuje Dacie Duster zakupioną jako nową w tymże salonie. Zawsze wszystko było OK, a nawet koszty nie są z kosmosu. Ostatnio wykonywany był duży przegląd (rozrząd, olej, klima, świece). W związku z urwaniem świecy na gwincie czas serwisu przedłużył się o kilka dni za co otrzymałem bezpłatnie auto zastępcze. Duży plus dla serwisu!!! Kolejne moje auta koncernu Dacia/Renault zdecydowanie będę oddawał w ich ręce.

Szukasz pracy?

Ktoś

Takie strony jak GO WORK , nie powinny istnieć ! Większość wpisów to marna zemsta ,marnych pracowników.

yan

a na jakim stanowisku byłeś i na jakie awansowałeś?

mlodyutalentowany

Hurrra Dzisiaj dostałem awans Dzięki Bardzo :) i parę dodatkowych złoty do wypłaty - Polecam firmę Górny - Poczynek

qwerty

Nie polecam.

alan

Salon Renault w Lubinie / Górny-Poczynek / powinien zostać zlikwidowany tak jak zrobiono z salonem opla. Serwis nie ma pojęcia o serwisowaniu nowych aut. Naciąga się na koszty użytkowników aut wymieniając podzespoły, które są do naprawy a nie do wymiany. Po każdej wizycie w serwisie odjeżdzam autem brudnym, wysmarowanym i cienkim portfelem.

francja elegancja
@alan 10.09.2015 12:59

po co tam serwisusujesz? u mnie było OK plecam

borek

ale może warto spróbować i zdobyć chociażby doswiadczenie w tej firmie skoro jest taka rotacja w tej firmie nie wiem czy aplikować do nich czy dać sobie spokój zalezy mi bardzo na zdobyciu kwalifikacji i byłoby lepiej tez startować do innej formy z bogatym doswiadczeniem co o tym sądzicie dziekuje za odpowiedzi

BIZNES

Z serwisu tylko jeden normalny, drugi nerwus, z którym nie warto dyskutować; córka prezesa - potwierdzam jw, mechanicy ciągła rotacja więc niedouczeni (choć jeden daje radę wraz z elektrykiem - jedyni kompetentni). Dyrektor w porządku lecz co z tego jak do wszystkiego wtyka nos prezes, który do końca nie jest zdrowy psychicznie – nie jest tylko moja opinia. Praca za te pieniądze zbyt stresująca w takim gronie szczególnie, że na każdym szczeblu rodzina drugiego prezesa a na dokładkę bardzo niskie zarobki.

Me

Pełne olanie klienta, piszą w zleceniu co sobie myślą , a klient niech sobie mówi. Powinno się zatrudniac ludzi kompetentnych a nie córkę właściela która nie nie umie obsługiwać klawiatury....

ja44

Znasz takie przysłowie ,,Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"? Jesli nie polecam sie zapoznac. Salon wporzadku Bardzo Serdecznie Polecam !!!

psikuta

jest ok tylko troche za dużo płacą

TOYOTA

NIE POLECAM NIKOMU, BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA, PRACOWNICY NIE MAJĄ CO LICZYĆ NA MIÓD A NAWET NA LUDZKIE TRAKTOWANIE, FIRMA RODZINNA KAŻDY UWAŻA SIĘ ZA KIEROWNIKA I NAJMĄDRZEJSZEGO. NIKT NIE LUBI JAK SIĘ GO ŹLE TRAKTUJE I PŁACI WSZAWE GROSZE WIĘC TAKI CZĘSTY NABÓR DO NICH, NIECH WAS NIE ZWIEDZIE MYDLENIE OCZÓW. NIE POLECAM NIKOMU

gol - 2009-10-20 16:23:12 na poczatku przy zatrudnieniu oferuja dobre pieniadze,pózniej okazuje sie ze to wszystko bajka i konczy sie na najniższej;( a cos wiecej??? bo oferuja sporo miejsc pracy ostatnio, wiec co sie stalo, wymiana pracownikow? czy moze tak sie rozwijaja ze rak do pracy potzreba?

Jerry

Ze zdziwieniem czytam o tym salonie ze kliieci sa nie zadowoleni? Bylem w tym salonie w styczniu 2010 mila obsluga terminowo i sprawnie wykonana usluga

Zbulwersowana

Popieram w stu procentach, szefostwo tej firmy do bani. Dla klientów salonu nie bardzo, a i dla pracowników słyszałam tez nie są do końca w porządku. Dodatkowy minus za brak darmowej kawy - żenada w VW nie tylko kawa gratis, ale i ciacha.

Rycho

Szefostwo tej firmy Górny Poczynek są osobami nieuczciwymi i nie honorowymi. Z takimi ludzmi nie powinno się robić interesów.Szkoda że taka dobra firma RENAULT ma NIEUCZCIWYCH dilerów

łukasz

bucowaty koleś który wkurza sie na wszystko w biurze obsługi klienta

gol

Zostaw opinię o Renault Polska - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Polska