Efferta Pharma Sp. z o.o.

Opinie o Efferta Pharma Sp. z o.o.

Henryk

Początki zawsze są trudne. Pokażcie co potrafcie i dopiero się upominajcie.

Zalosne
@Henryk

Nie, to nie jest trudny początek. To upokorzenie

Niezatyle
@Henryk

Jest jakieś minimum wygrodzenia, które świadczy o tym czy pracę dosłownie "opłaca się" wgl zacząć. Wypłata 1800 zł do ręki dla osoby z doświadczeniem i wyższym wykształceniem to nie jest nawet minimum. "Pokażcie co potraficie?" I co jak ktoś będzie dobry, to dorzucą mu 200 zł po okresie próbnym? No bo raczej nie będzie to 1000 zł więcej. Moim zdaniem minimum, za które wgl warto podjąć pracę na takim stanowisku tj. specjalista ds. kontroli jakości to 3000 zł. No ale na pewno nie 1800 zł

Zz

Nie marnujcie czasu na to (usunięte przez administratora) Smród, brud i pył. Całe szczęście że już tam nie pracuje. Strata czasu i nerwów zwłaszcza na produkcji. Trzymajcie się z daleka.

Monte

Cześć. Jak obecnie wygląda sytuacja w dziale jakości? Atmosfera, zrobki, benefity pozapłacowe- co firma oferuje nowym pracownikom? Czy jest duża rotacja stanowisk? Z gory

magazynier

Zgadzam sie z tym ze praca na magazynie jest oki ale młodzi pracownicy są niedoceniani a po paru latach pracy zarobki mają mniejsze niż proponują na start w sąsiednich zakładach. Premia jest marna co 3 msc. a i tak ją zabierają jak coś niepasi. Na święta pracownik dostaje na choinkę ale nie każdy bo trzeba pracować z pół roku

Jedyna firma z wielu do których aplikowałem nie dała żadnego feedbacku. Trochę wiocha na te czasy.

Czy ktoś miał podobnie

nieeferta

Pracowałem kiedyś na magazynie i przyznam że nie bylo tak źle ale gdy pojawiła się jakaś kierowniczka i zaczeła się wydzierać to zrezygnowałem z miejsca. Oferowano mi prace w rodzinnej atmosferze-hehe i w mlodym zespole a tu ludzie starsi od mojego ojca.

Zgadzam się w 100% z negatywną opinią tego miejsca pracy. -kompletny brak szacunku dla pracownika -nieżyczliwa atmosfera pracy to delikatnie mówiąc -bardzo zła organizacja pracy przez co ogólny bałagan -fatalne zarobki szczególnie patrząc na osoby które pracują tam nawet kilka ładnych lat -brygadzistka krzyczy na pracowników bez zdania racji -już dawno osoby zarządzające pracownikami w tej firmie powinny przejść jakieś szkolenie z zarządzania ludzimi bo to co reprezentują sobą w stosunku do innych jest poniżej krytyki

@ja

Podpisuję się pod tą opinią. Zgadzam się w 100%. Cała prawda o pracy w tej firmie w tej jednej opinii. Sam osobiście z całego serca ODRADZAM. Szkoda czasu i nerwów na to co tam się dzieje. Przychodziłem do pracy jak za karę. Nie polecam. Podejście i traktowanie przełożonych jest poniżej pasa... zero szacunku

Jasiek

Firma ma dobre opinie w internecie i nie rozumiem tego waszego narzekania!

jeśli

Jeśli macie odrobinę instynktu samozachowawczego to nawt nie myślcie o pracy w tym miejscu.

Laki

Pracuję tu jakiś czas i żyję. To, że ktoś jest po studiach, nie oznacza, że jest tak dobry jak myśli. Podwyżki są co jakiś czas, ale na nie też trzeba zasłużyć... Tym co myślą, że nic nie będą robić i zarobią - dziękujemy.

Lo
@Laki

Wspoczuje ci tego życia za najniższa krajowa

@Lo

Twoja uwaga nic nie wnosi do wątku. Osoba wypowiadająca się wcześniej pisała, że w firmie są podwyżki, więc pensja wzrasta. A to chyba dobry znak, nie uważasz? Napiszcie proszę, jakiego rodzaju umowy o pracę podpisuje pracodawca z nowymi pracownikami? Stabilne zatrudnienie jest ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Można więc liczyć od początku na umowę o pracę?

Stefan

@Smutek Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś w takim wypadku przybliżyć mi oraz innym użytkownikom to, co było Ci przedstawione na rozmowie o pracę w firmie Efferta? Będę Ci wdzięczny.

Stefan

@Smutek Zatem, popraw mnie jeżeli źle Cię zrozumiałem, ale twierdzisz, iż na rozmowie o pracę w firmie Efferta nikt nie wspomniał Ci nic na temat dodatków, tak? Druga rzecz, co zatem konkretnie było mówione na rozmowie? Jeśli nie jest to dla Ciebie problem, to chciałbym Cię prosić o więcej informacji.

@Stefan

Dokładnie, nic na temat jakiś dodatków

Stefan

@Smutek Mam do Ciebie jeszcze pytanie, ponieważ wcześniej tego nie uwzględniłeś. Napisałeś w poprzedniej opinii o tym, jakie warunki finansowe są w firmie Efferta proponowane na konkretnym stanowisku, jednak oprócz informacji o formie zatrudnienia, nie napisałeś nic na temat dodatkowych warunków. Mógłbyś napisać czy pracownik na tym stanowisku może liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Będę Ci wdzięczna za informację.

@Stefan

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale skoro na rozmowie się tym nie pochwalili to wątpie.

Stefan

@Zalosne A w jaki konkretnie sposób zostałeś przez firmę Efferta upokorzony? Możesz to proszę napisać? @Nic smiesznego Ale to są warunki, które są oferowane nowym pracownikom, tak? I na jakim konkretnie stanowisku są one proponowane pracownikom? No i jeszcze jedno. Czy na pewno nie da się napisać nic pozytywnego? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

@Stefan

Upokarzające jest proponowanie osobie po wyższych, inżynierskich studiach, z doświadczeniem 1800zl netto na umówię zlecenie. Na stanowisku związanym z kontrola jakosci, wiec chyba stanowisku ważnym i odpowiedzialnym. Nie wiem czy można napisać coś dobrego, nie zdecydowałam się na prace w takich super warunkach, wiec nic więcej o owej firmie powiedzieć nie moge

Motherofcats
@Smutek

Naprawdę proponują tylko tyle? Właśnie mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do nich i nie wiem czy warto

@Motherofcats

Naprawdę...

Stefan

@Smutek Dziękuję za tę informację. Nie mnie oceniać warunki, o których wspomniałeś, jednak chciałbym jeszcze o coś dopytać. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Efferta była mowa o jakichś dodatkowych benefitach czy pakiecie socjalnym? Będę Ci wdzięczny za uwzględnienie tych informacji. @Motherofcats Jeśli zdecydujesz się na tę rozmowę, to opisz jak ona przebiegła oraz co zostało Ci zaproponowane.

Nic smiesznego

1800zl i umowa zlecenie, to chyba jakiś żart. Takie rzeczy proponują tam osoba po studiach, z doświadczeniem :)

Eryk

Czy to niezadowolenie jest powszechne? Czy to kilka osób chce namieszać w firmie?

Alohha

Niestety musze dołączyć moja opinie do negatywnych. Pracodawca potrafi kłamać w żywe oczy obiecując podwyżki o których później nic nie słychać...sytuacja taka dotyczyła kilku osób. Dla mnie nieuczciwosc pracodawcy jest czymś najgorszym dlatego szczerze odradzam prace w tej firmie na każdym ze stanowisk.

Ktoś
@Alohha

Nie wiem, o którym dziale mowa. W tym, w którym ja pracuję podwyżki są regularnie, mniejsze lub większe ale są. Nie jest to może miejsce pracy marzeń, nie oszukujmy się, firmy z polskim kapitałem nie płacą wiele. Ale myślę, że nie jest najgorzej. A swoja drogą na podwyżki tez trzeba zasłużyć.

Lalka

Niestety, ostatnimi czasami w tej firmie zrobilo sie gorzej, jedni na drugich nagaduja, sa pupilki brygadzistek i jak to sie mowi Czarne owce, ktore zbieraja (usunięte przez administratora) za wszystko.....

Potwierdzam wszystkie zle opinie pracowałam tam kilka lat i to był najgorszy okres w moim życiu nie warto marnować czasu na prace Wśród ludzi egoistycznych którzy ślizgają sie po innych Jesli jest sie wredna osoba dążąca po trupach do przodu można sie tam odnaleźć

P

Potwierdzam negatywne opinie. Rozmowa to strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Efferta Pharma Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Efferta Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efferta Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efferta Pharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efferta Pharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efferta Pharma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efferta Pharma Sp. z o.o.