Efferta

Cząstków Mazowiecki

Efferta

Opinie o Efferta

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Stefan

@Smutek Dziękuję za tę informację. Nie mnie oceniać warunki, o których wspomniałeś, jednak chciałbym jeszcze o coś dopytać. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Efferta była mowa o jakichś dodatkowych benefitach czy pakiecie socjalnym? Będę Ci wdzięczny za uwzględnienie tych informacji. @Motherofcats Jeśli zdecydujesz się na tę rozmowę, to opisz jak ona przebiegła oraz co zostało Ci zaproponowane.

Stefan

@Zalosne A w jaki konkretnie sposób zostałeś przez firmę Efferta upokorzony? Możesz to proszę napisać? @Nic smiesznego Ale to są warunki, które są oferowane nowym pracownikom, tak? I na jakim konkretnie stanowisku są one proponowane pracownikom? No i jeszcze jedno. Czy na pewno nie da się napisać nic pozytywnego? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Motherofcats
@Smutek 22.05.2018 19:55

Naprawdę proponują tylko tyle? Właśnie mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do nich i nie wiem czy warto

Henryk

Początki zawsze są trudne. Pokażcie co potrafcie i dopiero się upominajcie.

Zalosne
@Henryk 07.05.2018 19:38

Nie, to nie jest trudny początek. To upokorzenie

Nic smiesznego

1800zl i umowa zlecenie, to chyba jakiś żart. Takie rzeczy proponują tam osoba po studiach, z doświadczeniem :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Efferta jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Eryk

Czy to niezadowolenie jest powszechne? Czy to kilka osób chce namieszać w firmie?

Alohha

Niestety musze dołączyć moja opinie do negatywnych. Pracodawca potrafi kłamać w żywe oczy obiecując podwyżki o których później nic nie słychać...sytuacja taka dotyczyła kilku osób. Dla mnie nieuczciwosc pracodawcy jest czymś najgorszym dlatego szczerze odradzam prace w tej firmie na każdym ze stanowisk.

Ktoś
@Alohha 08.03.2018 11:26

Nie wiem, o którym dziale mowa. W tym, w którym ja pracuję podwyżki są regularnie, mniejsze lub większe ale są. Nie jest to może miejsce pracy marzeń, nie oszukujmy się, firmy z polskim kapitałem nie płacą wiele. Ale myślę, że nie jest najgorzej. A swoja drogą na podwyżki tez trzeba zasłużyć.

Możecie opisać nową sytuację Efferta? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Lalka

Niestety, ostatnimi czasami w tej firmie zrobilo sie gorzej, jedni na drugich nagaduja, sa pupilki brygadzistek i jak to sie mowi Czarne owce, ktore zbieraja (usunięte przez administratora) za wszystko.....

anonymous

Potwierdzam wszystkie zle opinie pracowałam tam kilka lat i to był najgorszy okres w moim życiu nie warto marnować czasu na prace Wśród ludzi egoistycznych którzy ślizgają sie po innych Jesli jest sie wredna osoba dążąca po trupach do przodu można sie tam odnaleźć

P

Potwierdzam negatywne opinie. Rozmowa to strata czasu.

Pracowniczka

Jestem pracowniczką tej firmy, niestety z przykrością muszę stwierdzić, iż negatywne opinie o Paniach Kierowniczkach i o tej firmie (a właściwie trzech firmach w jednej) są w pełni prawdziwe.

Ciekawy

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowe na stanowisko Specjalista ds. technologicznych. Widze wiele negatywnych opinni na temat zakładu. Może mi ktoś powidzieć coś na temat wynagordzenia i atmosfery ?

Mgła

Jest ogłoszenie na Przedstawiciela regionalnego. Region Śląski. Proszę o info

ja

Zgadzam się w 100% z negatywną opinią tego miejsca pracy. -kompletny brak szacunku dla pracownika -nieżyczliwa atmosfera pracy to delikatnie mówiąc -bardzo zła organizacja pracy przez co ogólny bałagan -fatalne zarobki szczególnie patrząc na osoby które pracują tam nawet kilka ładnych lat -brygadzistka krzyczy na pracowników bez zdania racji -już dawno osoby zarządzające pracownikami w tej firmie powinny przejść jakieś szkolenie z zarządzania ludzimi bo to co reprezentują sobą w stosunku do innych jest poniżej krytyki

Ja

Ja pracuje na produkcji i nie narzekam. Jest ubezpieczenie i pieniadze na czas. Kierowniczki są dwie, ta z produkcji jest w porzadku, nie wtraca sie za bardzo

Pozdro600
@Ja 21.11.2016 14:44

Jesli ubezpieczenie i pieniadze na czas Ci wystarcza to trzymaj sie tej roboty ;)

Niedlawyzyskumlodych

Jezeli ktos ma resztki godnosci niech nawet nie podejmuje rozmowy rekrutacyjnej. Na rozmowie wspomniana Pani kierowniczka ma wymagania typu: znajomosc form chemicznych mikro i makro skladnikow uzywanych do suplementow oraz przeróżne reakcje chemiczne , nastepnie upewnia sie czy dana osoba ma samochod aby dojezdzac do zakladu pracy. Na koniec oferuje 1200 netto, z atrakcyjna propozycja - 200 zl podwyzki

Mo
@Niedlawyzyskumlodych 12.10.2016 08:58

dzięki. nie będę marnować czasu.

yhym

8-16 a wynagordzenie to 1300-1400 na start

Panowie i Panie, chciałbym od was dowiedzieć się w jakich godzinach pracuje zakład. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę do działu jakości i rozwoju, dlatego prosiłbym o małe sugestie odnośnie wynagrodzenia jakiego można się spodziewać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

eloo

kierowniczka produkcji nerwowa i wybuchowa, nie szanuje ludzi w ogole

kierownik AK przypisuje sobie cudzą pracę, żenada....

Da sie przezyc za 1200? Wez

Natalia

Normalna praca na produkcji, dużo pracy, ale da się przeżyć

nana

ja mam zamiar tam pracować ale troszku się boję

nana

aż tak strasznie jest?czemu?

Idealna firma dla ludzi z głową w kształcie czopka

kamil

strzeżcie się

Zostaw opinię o Efferta - Cząstków Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efferta