Efferta
2 25 63 5 1
Tola

Liderka produkcji p.iwona wysmiewa sie z pracownikow poniza

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Sprawdzam po latach opinię o Effercie i widzę że nic sie nie zmieniło. To nie najgorsze - robic błędy w zarządzaniu i prowadzeniu firmy. Najgorsze to zupełnie nie uczyć się na błędach. A Efferta to idealny przykład tego drugiego. Ile lat można tkwić w tym samym punkcie? Być kiepskim i nic nie zmienić. Porażka.

Tola

Liderka produkcji p.iwona wysmiewa sie z pracownikow poniza

Czesław
@Tola

Z jakiego powodu rzekomo liderka produkcji wyśmiewa się z pracowników? Jest to bardzo niepokojące, co napisałeś, dlatego proszę o więcej informacji.

Lala
@Tola

Zgadzam sie,przez nią odeszlam z firmy

Beata Nowy wpis
@Lala

Hej, czy próbowano zgłaszać takie problemy bezpośrednio do pracodawcy? Może mógłby on podjąć jakieś kroki by poprawić relacje pracowników z Liderką, o której wspominałyście? Istnieje szansa by coś w tej kwestii się zmieniło? Jak myślicie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.

Czy Efferta organizuje staże dla studentów?

Patryk Nowy wpis

@tola w jaki sposób wyśmiewa?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 314 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Efferta? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Tadzio

Złej baletnicy to i róg u spódnicy Pracuje tu od roku i powiem tak ... Niektórzy są zdziwieni że w pracy trzeba pracować

dddddddddddddddd
@Tadzio

sorry, ale pokaż swój pasek z wypłatą. 1800zł? za tyle, i to bez żadnej arogancji, nie ruszyłbym nawet małym palcem. sytuacja na rynku się zmieniła (w końcu).

Henryk

Początki zawsze są trudne. Pokażcie co potrafcie i dopiero się upominajcie.

Zalosne
@Henryk

Nie, to nie jest trudny początek. To upokorzenie

Niezatyle
@Henryk

Jest jakieś minimum wygrodzenia, które świadczy o tym czy pracę dosłownie "opłaca się" wgl zacząć. Wypłata 1800 zł do ręki dla osoby z doświadczeniem i wyższym wykształceniem to nie jest nawet minimum. "Pokażcie co potraficie?" I co jak ktoś będzie dobry, to dorzucą mu 200 zł po okresie próbnym? No bo raczej nie będzie to 1000 zł więcej. Moim zdaniem minimum, za które wgl warto podjąć pracę na takim stanowisku tj. specjalista ds. kontroli jakości to 3000 zł. No ale na pewno nie 1800 zł

Zz

Nie marnujcie czasu na to (usunięte przez administratora) Smród, brud i pył. Całe szczęście że już tam nie pracuje. Strata czasu i nerwów zwłaszcza na produkcji. Trzymajcie się z daleka.

Monte
Użytkownicy czekają na odpowiedź 462 dni.

Cześć. Jak obecnie wygląda sytuacja w dziale jakości? Atmosfera, zrobki, benefity pozapłacowe- co firma oferuje nowym pracownikom? Czy jest duża rotacja stanowisk? Z gory

Użytkownicy czekają na odpowiedź 495 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Efferta są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

magazynier

Zgadzam sie z tym ze praca na magazynie jest oki ale młodzi pracownicy są niedoceniani a po paru latach pracy zarobki mają mniejsze niż proponują na start w sąsiednich zakładach. Premia jest marna co 3 msc. a i tak ją zabierają jak coś niepasi. Na święta pracownik dostaje na choinkę ale nie każdy bo trzeba pracować z pół roku

nieeferta

Pracowałem kiedyś na magazynie i przyznam że nie bylo tak źle ale gdy pojawiła się jakaś kierowniczka i zaczeła się wydzierać to zrezygnowałem z miejsca. Oferowano mi prace w rodzinnej atmosferze-hehe i w mlodym zespole a tu ludzie starsi od mojego ojca.

ja

Zgadzam się w 100% z negatywną opinią tego miejsca pracy. -kompletny brak szacunku dla pracownika -nieżyczliwa atmosfera pracy to delikatnie mówiąc -bardzo zła organizacja pracy przez co ogólny bałagan -fatalne zarobki szczególnie patrząc na osoby które pracują tam nawet kilka ładnych lat -brygadzistka krzyczy na pracowników bez zdania racji -już dawno osoby zarządzające pracownikami w tej firmie powinny przejść jakieś szkolenie z zarządzania ludzimi bo to co reprezentują sobą w stosunku do innych jest poniżej krytyki

Nick
@ja

Podpisuję się pod tą opinią. Zgadzam się w 100%. Cała prawda o pracy w tej firmie w tej jednej opinii. Sam osobiście z całego serca ODRADZAM. Szkoda czasu i nerwów na to co tam się dzieje. Przychodziłem do pracy jak za karę. Nie polecam. Podejście i traktowanie przełożonych jest poniżej pasa... zero szacunku

coco

Byłam w 2015r. na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. jakości. Mgr inż. z doświadczeniem, a firma zaproponowała mi 1500zł netto. To jakaś kpina. Po roku, z ciekawości, znów poszłam na rozmowę kwalifikacyjną i zaproponowano mi 1600zł netto. Zobaczyłam wpis z 2018r. kogoś kto był na rozmowie i zaproponowano mu 1800zł netto więc wychodzi na to, że co roku jest więcej o 100zł- po prostu szaleństwo.

Jasiek

Firma ma dobre opinie w internecie i nie rozumiem tego waszego narzekania!

jeśli

Jeśli macie odrobinę instynktu samozachowawczego to nawt nie myślcie o pracy w tym miejscu.

Laki

Pracuję tu jakiś czas i żyję. To, że ktoś jest po studiach, nie oznacza, że jest tak dobry jak myśli. Podwyżki są co jakiś czas, ale na nie też trzeba zasłużyć... Tym co myślą, że nic nie będą robić i zarobią - dziękujemy.

Lo
@Laki

Wspoczuje ci tego życia za najniższa krajowa

@Lo

Twoja uwaga nic nie wnosi do wątku. Osoba wypowiadająca się wcześniej pisała, że w firmie są podwyżki, więc pensja wzrasta. A to chyba dobry znak, nie uważasz? Napiszcie proszę, jakiego rodzaju umowy o pracę podpisuje pracodawca z nowymi pracownikami? Stabilne zatrudnienie jest ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Można więc liczyć od początku na umowę o pracę?

Stefan

@Smutek Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś w takim wypadku przybliżyć mi oraz innym użytkownikom to, co było Ci przedstawione na rozmowie o pracę w firmie Efferta? Będę Ci wdzięczny.

Stefan

@Smutek Zatem, popraw mnie jeżeli źle Cię zrozumiałem, ale twierdzisz, iż na rozmowie o pracę w firmie Efferta nikt nie wspomniał Ci nic na temat dodatków, tak? Druga rzecz, co zatem konkretnie było mówione na rozmowie? Jeśli nie jest to dla Ciebie problem, to chciałbym Cię prosić o więcej informacji.

Smutek
@Stefan

Dokładnie, nic na temat jakiś dodatków

Stefan

@Smutek Mam do Ciebie jeszcze pytanie, ponieważ wcześniej tego nie uwzględniłeś. Napisałeś w poprzedniej opinii o tym, jakie warunki finansowe są w firmie Efferta proponowane na konkretnym stanowisku, jednak oprócz informacji o formie zatrudnienia, nie napisałeś nic na temat dodatkowych warunków. Mógłbyś napisać czy pracownik na tym stanowisku może liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Będę Ci wdzięczna za informację.

Smutek
@Stefan

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale skoro na rozmowie się tym nie pochwalili to wątpie.

Zostaw merytoryczną opinię o Efferta - Cząstków Mazowiecki