Opinie o SKK S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SKK S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SKK S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK S.A. w Kraków

Dorota

Zazwyczaj nie odpowiadamy na komentarze użytkowników, szanując ich prawo do posiadania własnego zdania na temat naszej organizacji. Chcemy się jednak odnieść do wpisu użytkownika zasmucony, ponieważ w naszej ocenie jest nie tylko niesprawiedliwy ale i nieprawdziwy. Firma jest i pewnie jeszcze długo będzie w zmianie prowadzonej w odpowiedzi na zmieniający się rynek, działania konkurencji, rosnące oczekiwania klientów. Konieczność tą dostrzegli właściciele - stąd między innymi taki kierunek obecnie prowadzonych działań. Bardzo zależy nam na tym, by tematy, które są związane z nami i bezpośrednio wpływają na komfort pracy, były adresowane do osób, działów, które mogą coś w tym obszarze zrobić, zmienić. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - wtedy jesteśmy w stanie zadziałać, odpowiedzieć.

zasmucony

Zgadzam sie z perspektywicznym i realista. Pracuję tutaj kilkanaście lat. Firma przechodziła wiele problemów wlotów upadków ale zawsze wszyscy !!! walczylismy za nia i bylismy z niej dumni!!! Teraz po tych latach przyszedl nowy Pan Prezes i jedyne co dobrzepotrafi to mówić "OK" z amerykanskim akcentem po kazdym zdaniu. Zwalnia dobrych ludzi ktorzy pracowali lata, zmienia strukture raz w miesiacu, ciagle kłamie i zabił ducha tej firmy razem z motywacja nas wszystkich. Potrafi zmieniać decyzje co drugi dzień i rozrzucać ludzi tam gdzie sie mu podoba, a stanowiska menadżerskie obsadza kolegami. TO juz nie jest firma z której jesteśmy dumni i nikt z nas o nia nie walczy. Teraz tylko patrzymy jak tonie i z niej powoli uciekamy. Udziałowcy ktorzy go zatrudnili to mądrzy ludzie, mam nadzieje ze w pore zauwaza co ten czlowiek wyprawia z latami ich ciezkiej pracy. Nic dziwnego ze odkad wrocil do Polski wszedzie gdzie pracowal wytrzymali z nim rok lub maksymalnie dwa.

realista

nikt nie bierze nadgodzin :) może też dlatego, że części osób podano do podpisania zadaniowy czas pracy ;) ciekawa i bardzo ogólna koncepcja..większość ludzi z mojego zespołu zabiera pracę do domu...i to nie jest tak,że to są niedoświadczone osoby-raczej takie z kilkunastoletnim stażem pracy. Potwierdzam wszystko co napisał perspektywiczny :)))

perspektywiczny

Na dziś to taka korporacja w krótkich majteczkach. Warto pomyśleć pracownikach, że są potrzebni. Zespoły się tworzą :) , a raczej zmieniają co jakiś czas ( bo zmienia się koncepcja i poprzednia nie wyszła ?). Następuje powolna, wymiana kadr. Przykład z samej góry odbieram: co innego mówię a co innego robię, reklamuję siebie i jestem tu na chwilę (?) albo nic nie mówię i nie wiadomo o co chodzi, albo mówię ale nie wiadomo o co mi chodzi. Zostało także zatrudnionych kilku piłkarzy z doświadczeniem w biznesie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
niezadowolony22

kiedyś to była naprawdę fajna firma, niestety to co się teraz dzieje to tzw. "dobra zmiana", chaos i niezadowolenie pracowników, praca w nadgodzinach, za dużo szefów i osób do strategii firmy, a za mało do pracy, nie polecam

zadowolony44
@niezadowolony22

Pracuję i nikt nie bierze nadgodzin jeżeli po prostu nie chce. I fakt - szefów jest dużo, bo nowe zespoły się dopiero tworzą. Co więcej, firma zatrudniła od roku 40 osób, chwilowy chaos jest nieunikniony :) Ja bardzo polecam, to świetny moment, żeby aplikować i załapać się na moment w firmie kiedy można zdziałać najwięcej.

ahm

Pewnie, że jest to duża sieć @czek, w końcu z ich zabawek sporo klientów jest zadowolonych, ale najlepszym dowodem na sukces jest brak jakiejkolwiek oferty pracy.

kamil

Chłopaki pisali, że panuje lekki chaos wiec do jakiego działu najlepiej aplikować by wszystko było pod kontrola?

Zadowolony
@kamil

Firma jest w okresie transformacji, wchodzi na rynek międzynarodowy, nowy prezes itd. A do jakiego działu aplikować? Do tego w którym się ma najlepsze kompetencje ;)

Zadowolony

Organizacja ostatnio mocno się rozwija. Świetny moment na aplikowanie :) Z mojej strony polecam!

Adamos

Chaos, chaos rekrutacyjny. Spóźnianie się rekrutera, zero informacji zwrotnej. Aplikowałem na managera, sekretariat dzwonił w sprawie dyrektora, rozmowa o stanowisku kierownika. Najważniejsze pytanie czy jak zatrudnią bardzo młode osoby (tanie) to można wypracować obrót. Jedna z gorszych rekrutacji w jakiej uczestniczyłem - nie polecam.

niezadowolony2

moim zdaniem w firmie nadal panuje lekki chaos.

oval

@Radzio a na jakie stanowisko próbowałeś się tam dostać? I kiedy to było? Teraz czy kiedyś w przeszłości?

Radzio

Nie polecam - rozmowa kwalifikacyjna to tragedia. Brak konkretów, same ogólniki. Co innego mówią zapraszając na rozmowę, co innego oczekują podczas rozmowy. Mimo zapewnień i obietnic zero informacji o wynikach rekrutacji.

jasło

Ciekaw jestem jaka jest atmosfera w SKK, bo chciałbym pracować w dobrej atmosferze i uniknąć wyścigu szczurów. Myślicie, że mogę na to liczyć u nich? Chce składać papiery na technika automatyka bo zaczęli rekrutacje. Oczywiście trzeba mieć doświadczenie i to dwuletnie ale mam i to nie jest dla mnie problem. Podoba mi się, że są elastyczne godziny pracy i jest multisport.

niezadowolony

Firma lata świetności ma zdecydowanie za sobą. Brak właściwego zarządzania projketami sprawia, że wszyscy pracują nad kilkoma tematami jednocześnie. W efekcie firma ma problemy z terminowym wdrażaniem rozwiązań. Stres, niskie zarobki, brak szkoleń, częsta praca w nadgodzinach. Nie ma możliwości awansu. Oczywiście połowa pracowników to "dyrektorzy" i "kierownicy".

Zostaw merytoryczną opinię o SKK S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w SKK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK S.A.?

Kandydaci do pracy w SKK S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK S.A.