Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. k-a

Opinie o Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. k-a

M68A1

W tej firmie pracują dwie grupy ludzi i jest to celowo i odgórnie przemyślane dlatego będą tu zawsze dwie bardzo różne opinie. Pierwsza grupa należy do tzw. przechowalni ludzi, są tam przechowywani ludzie, którzy mają wygodne stanowiska i zajęcia i lepszą pensję i umowy np. po roku dostają umowy na czas nieokreślony. Wywodzą się oni z układów towarzysko-rodzinnych ( od nich prawdy nie usłyszycie ) dodatkowo do tego grona jest możliwość dołączenia młodych ładnych ambitnych kobiet, jeśli udowodnią to na wyjazdach integracyjnych itp. i taki jest ukryty cel tych imprez . Druga grupa to ludzie, którzy są brani do pracy z ogłoszenia i mają wykonywać najgorsze zadania w ciężkich warunkach aby pierwsza grupa się nie przemęczała i miała kogo poganiać. Są oni traktowani zupełnie inaczej, mają inne umowy i wynagrodzenie oscylujące wokół najniższej krajowej + wirtualne premie za normy-praca na akord . Teoretycznie ścieżka awansu zawodowego, podwyżek i lepszych umów dla nich jest otwarta a praktycznie to możecie sami się przekonać, 2 lata wystarczą, żeby się uodpornić na mydlenie oczu i socjotechniczne sztuczki i zobaczyć jak jest faktycznie. Ta opinia jest napisana do tej drugiej grupy ludzi, którzy uczciwie chcą pracować, bo nie powinni tracić tam czasu. Powodzenia w innych lepszych miejscach.

Ona35
@M68A1 11.03.2018 12:34

Zgadzam się z przedmówcą w 100 %. Wszystko co napisał jest prawdą, nie polecam tej firmy.

Henry

Niepokojąca jest ta informacja. Jeśli tak faktycznie się dzieje to trzeba zdecydowanie rozmawiać z szefostwem.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. k-a? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. k-a na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Gdańsk oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

byly korpo szczur

jeśli komuś zalezy tylko na terminowej wypłacie, to polecam TZ. Jeśli chce cokolwiek osiągnąć i nie jest klakierem, to odradzam

Alekso

bardzo dobry pracodawca. Wszystko zgodne z KP. 5 rok pracy i chcę pracować jeszcze. Praca jest przyjemnością.

Alekso

Zostaw opinię o Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. k-a - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. Sp. k-a