Paco's Clean

Kraków

Opinie o Paco's Clean

Ulka

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy? Jest tak dobrze czy tak źle?

grom

tylko teraz ciężko o dobry staż. Może PAco's by takie zaczął oferować :) byłoby mega później dostać tu z marszu pracę

kaczo

ABSOLUTNIE NIE POLECAM FIRMY PACO'S CELAN. OBSŁUGA KLIENTA- ŻENADA. UMAWIANIE SIĘ NA USŁUGĘ (PRANIE DYWANU) I NA JEGO PÓŹNIEJ ODBIÓR GRNAICZY Z CUDEM !!. KONTAKT TELEFONICZY DZWONIĄC NA 3 PODANE NA STRONIE W/W FIRMY NUMERY TEŻ GRANICZY Z CUDEM (MOŻNA SOBIE DZWONIĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ)!!!!!!. PROSZĘ NIE ŁUDZIĆ SIĘ, ŻE UMÓWIONY Z PANEM D... JAKIŚ TERMIN WYKONANIA PRZEZ NIEGO USŁUGI BĘDZIE FAKTYCZNIE W TYM UMÓWIONYM TERMINIE WYKONANA !!!!!!!. ZAMIESZCZONE NA ICH STRONIE HASŁO "SPROSTAMY TWOIM OCZEKIWANIM" ABSOLUTNIE NIE PRZEKŁĄDA SIĘ NA RZECZYWISTOŚĆ !!!!!!!!!!!

radko

chyba nie ma co u nich szukać teraz, nie widze żadnych nowych ofert ani żeby w ogóle coś się działo za bardzo, a szkoda, bo firma podobno ma duży potencjał i też szkoda tak go zmarnowac jednak.. a wydaje mi się, że możnaby spokojnie się u nich zatrudnić, bo to raczej praca dla uczciwych ludzi jest jednak.

pan krzyk

cisza na forum rzeczywiście może różne świadectwa wystawiać firmie, bo jednak milczenie bywa wieloznacznością. jako osoba poszukująca obecnie nowej pracy potrzebuję jednak skondensowanych i rzetelnych konkretów. wyślę cv ale najpierw chciałbym wiedzieć na jakie stanowiska moge obecnie się starać rekrutować?

piotruśpan

Willy hyhy ja to ucieszyłem się jak zobaczyłem że ludzie tu milczą a nie wylewają swoje żale bo to pewnie znak, że w firmie dzieje się dobrze i nie ma powodów do narzekań. Bo gdyby tylko było coś nie tak, to masa ludzi by tu pisała że źle że nie bardzo źe coś tam. Daltego ja sam wybieram się po nowym roku ze swoim cv do nich

marek

ANG - 2011-02-13 15:47:38 Bardzo dziękuję za wykonanie usługi polegającej na wyczyszczeniu moich dwóch dywanów. Są bardzo ładnie wyczyszczone. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Polecam firmę ALTOPZ@jebiście odradzam, dywan po praniu śmierdzi jak nieumyty [usunięte przez moderatora]

wiesiek

anonim - 2011-08-01 22:35:26 Polecam firmę sprzątającą EcoCleanService. Firma sprząta nasze biuro w Skawinie i robi to na bardzo wysokim poziomie. Ja nie, spychotechnika !!!

ANG

stały klient

Polecam firmę Spot-Stop, mają też Pralnię Dywanów na Strzelców 14, wcześniej urzędowali na Ułanów 46.

joanna

polecam firmę fabryka czystości z Krakowa

Opinia

Firmy nie znam za to prymitywy wynajmują ludzi do sprzątania bo inaczej w brudzie by zgnili. Udają wielkie państwo bo trochę kasy zdobyli a że sami jak cytuję "głupi jak but" nie wiedzą nawet jak się pisze "małżeństwo" Analfabetyzm PAŃSTWO udaje!!!

Tomek

Polecam bardzo firmę sprzątającą "Paco's Clean". Gość prowadzi firmę sam z Żoną, sprzątają w sumie wszystko, piorą dywany, czyszczą auta... i naprawdę robią to nie dość że dokładnie to jeszcze niedrogo. Polecam zajrzeć na ich stronkę, tam znajdziecie wszystko co chcecie wiedzieć: [usunięte przez moderatora]

Joanna

Polecam [usunięte przez moderatora] - firmę przątającą z Krakowa

Zostaw opinię o Paco's Clean - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paco's Clean