Zyzik Pawel

Częstochowa

Opinie o Zyzik Pawel

seba
użytkownik zarejestrowany

@Eryk, nikt nie pisał, bo firma już nie działa, nawet sam własciciel pracuje teraz w innej firmie, chyba Wedlu, także to tłumaczy te dwa komentarze o 2009 roku. Tu już niestety pracy nie znajdziemy. Pozdrawiam.

pogromca piekarzy

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):niesolidna, nieprofesjonalna, nierozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowe Atmosfera i ludzie tam pracujący są chodzące zera Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się:nic Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się szefostwo

poker2106

Hej Ja natomiast szukam stron poswieconych oferta pracy w Norwegii Chce podjac prace biurowa albo tez jako operator wozka widlowego mimo ze dopiero co uzyskalem stosowne uprawnienia Jesli wie ktos gdzie mozna szukac owej pracy prosze o kontakt one86@poczta.onet.pl

Praca bardzo ciezkich warunkach zewnetrznych na najnizszych stawkach a ponadto 12 h pracy w jednej stawce....nieuczciwy pracodawca pod koniec sezonu!!!

Zostaw opinię o Zyzik Pawel - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zyzik Pawel