SYSTRA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Piastów

Opinie o SYSTRA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Janek

Może ktoś mi podpowie czy SYSTRA ma zwyczaj organizowania praktyk dla studentów? Bardzo interesuje mnie taka opcja!

Iza

@mak - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w SYSTRA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE? Co masz na myśli pisząc, że szkolenia są tylko dla wybranych? Te informacje będą cenne dla forumowiczów, którzy są w trakcie poszukiwania pracy.

mak

oferują umowę o prace, jak to korporacja jak jest przestuj to Cie nie zwolnią. Minus brak szkolen dla wszystkich tylko dla wybranych. mały rozwój. zero motywacji dla pracowników.

praca dla asystentów architektów- detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad, detale, zestawiania stolarki, zestawienia balustrad- i tak w kółko- jeśli ktoś nie ma ochoty na coś kreatywnego to ok

Zostaw opinię o SYSTRA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYSTRA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE