Forum Design

Nadarzyn

Opinie o Forum Design

Halina

Atmosfera w firmie trudna do zniesienia, właścicielka a szczególnie jej mąż wykazują swoją wyższość w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, np. w sposobie zatrudniania i zwalniania pracowników.Np potrafią podejść do pracownika i położyć mu karteczkę " Ty już tu nie pracujesz wyjdź z firmy ". Wydają polecenia zrobienia czegoś co nie jest w zakresie obowiązków np jedź własnym samochodem zawieść paczki na pocztę. Zaniżają ewidencję czasu pracy szczególnie jeśli chodzi o soboty. Mąż właścicielki nie mówi i nawet nie odpowiada na "dzień dobry " pracownicom. W firmie są założone podsłuchy i kamery.

Zostaw opinię o Forum Design - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forum Design