WITEC SP ZO.O.

Zbąszynek

Opinie o WITEC SP ZO.O.

misza

Witam,jakies opinie o firmie akman montage,praca w bremie na stoczni,ciąganie jakis kabli na statku,warto ryzykowac?

Piesek Leszek :)

Firma WITEC wykonuje prace dla firmy AKMAN MONTAGE, zatrudniaja ludzi z dzialalnoscia gospodarcza. Pracujesz jako normalny pracownik dla firmy AKMAN MONTAGE a Twoim zleceniodawca(posrednikiem) jest fa. WITEC. Spolka Turkow i Polaka. Ostatnio nawet pytalem w IHK o takie praktyki jakie panowie uprawiaja... Odradzam z calego serca, szkoda czasu i nerwow....

Rafał

Wiesz co, ja Ci powiem, ze generalnie jak najbardziej opłaca się podjąć tam pracę, jest to jedna z tych firm, w których ludziom naprawdę dobrze się pracuje i się fajnie czują, moim zdaniem absolutny mus

HENIEK

Witam Poszukuję osób które to pracowały we firmach AWA z 27-321 Thedinghausen oraz WITEC z Dąbrówka Wielkopolskiego 66-210 Zbąszynek którzy zostali oszukani lub mają nie uregulowane sprawy w celu złocenia grupowego pozwu do Niemieckiego Sądu Pracy o wypłacenie należnych świadczeń. Pozdrawiam i Henryk Frankiewicz e-mail szpecelektryk@poczta.onet.pl

HENIEK

Witam wszystkich Mamy podobny problem z firmą AWA z Thedinghausen z Niemiec pracowaliśmy tam 1rok i po zwolnieniu się nie można doprosić Świadectwa Pracy od pracodawcy oraz wynagrodzenia za nie wykorzystany urlop oraz inne wynagrodzenia z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec j wynikające z kodeksu pracy . W przypadku nie zaspokojenia naszych roszczeń skieruję sprawę na drogę sodową w Niemieckim Sądzie Pracy. Tak więc jak ktoś ma jaki żal do tych firm lub jakieś roszczenia proszę o kontakt w celu złożenia pozwu grupowego .Zastrzegam iż w przypadku zaspokojenia przez pracodawcę naszych roszczeń z korzyścią dla nas odstępuję od drogi sądowej. Adres e-mail szpecelektryk@poczta.onet.pl

Franio 123

Popieram opinię kolegi firma która na każdym kroku patrzy jak cię okroić pod psujesz dokumenty czyste masz dwa praw milczeć i robić .Do tej chwili nie otrzymałem świadectwa pracy .Napisałem pismo do firmy o dostarczenie dokumentów gdyż w przeciwnym razie wystąpię na drogę sodową a mam o co walczyć i mam w tym wprawę gdyz już walczyłem w sądzie w Niemczech z pracodawcą i wygrałem z . Jak chcesz się więcej dowiedzieć o firmie lub masz problem z tą firmą napisz Pozdrawiam

KAMIL
@Franio 123 29.06.2015 14:12

Witam cię Jest nas 2 co pracowaliśmy dla tej firmy w Papenburg w stoczni daj jakieś namiary do siebie to porozmawiamy Powodzenia

Były

Firma śmieszna. Mobbing na porządku dziennym (pracownicy traktowani są jak bydło) Zarobki? Polsko Turecka Firma ze słupem wiośko. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Nie polecam huba że macie niejeden nuż na gardle.

Zostaw opinię o WITEC SP ZO.O. - Zbąszynek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WITEC SP ZO.O.