Grupo Empresarial Jacek Burek S.L.

Barcelona

Opinie o Grupo Empresarial Jacek Burek S.L.

siwy

tez tam pracowałem w 2007 r i bardzo dobrze wspominam pozdrawiam cale biuro w czczegolnosci 3 osoby :)

marekjast

Pracowałem w waszej firmie około 10 lat teraz mieszkam i pracuję w uk ale bardzo hentnie zatrudnionym się w waszej firmie jestem pracownikiem ogólnopobudowlanym pracowity i sumieniem szukam pracy na stałe proszę o odpowiedź Dziękuję z poważaniem Marek Jastrzebski adres mail emjot2012@gmail.com

ac1970

Pracowalem rok -Barcelona-Alovera-Taragona-wszystko super.

piotrek5413

pracowałem w tej firmie prawie rok , Barcelona i Madryt . firma ok można śmiało jechać

remontypodkluzc22@wp.pl

pracowałem tam 2 lata i nie było tak żle bynajmiej wypłaty były w terminie nie wachał bym sie jechać ponownie

Zostaw opinię o Grupo Empresarial Jacek Burek S.L. - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupo Empresarial Jacek Burek S.L.