Zaklad Robot Inzynieryjnych

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Zaklad Robot Inzynieryjnych

Misiek

Mysle ze ta firemka PIP powinien sie zainteresowac,umowy smieciowe,placa jest na czas i nic wiecej.

bleble

W firmie ZRI kokosow nie zarobisz.Pracodawca nie patrzy Ci sie w oczy.Pewnie nie moglby sie skupic jak tu ciemnote wcisnac.Na dzien dobry masz umowe smieciowa,umowa o dzielo albo zlecenie.Jest to przedsieb.takze tylko do 12 osob moze miec stala umowe,ksiegowa,kadrowa no i moze z 4 pracownikow.Firma placi 1 kazdego miesiaca zaliczke w kwocie 800-1000zl,a do 15stego reszte co jest na plus.Delegacji nie placi i zyjesz jak jaskiniowiec,a zjazd raz na miesiac.a kierownicy...hmm dlugo mozna by pisac.Jeden taki Piotrus to powinien w leb kantowka dostac.a drugi z koleji jego przydupas [usunięte przez moderatora].Falszywe gnoje i nic wiecej.Reszta ludzi sie przewija non stop.

Zostaw opinię o Zaklad Robot Inzynieryjnych - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaklad Robot Inzynieryjnych